Kup klucz FAR CRY 6. Porównaj ceny PC Key do FAR CRY 6 Uplay

Porównaj ceny i kup tanio klucz do FAR CRY 6 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w FAR CRY 6 bezpośrednio przez Uplay na PC.

Obecna najniższa cena klucza FAR CRY 6 W Polsce to zł 36.41

Far Cry 6 to nadchodząca gra pierwszoosobowa zaprojektowana przez Ubisoft Toronto. Jej wydawcą jest Ubisoft i jest to szósty duży postęp w serii gier Far Cry. Istnieją oczekiwania, że ​​gra zostanie oficjalnie upubliczniona na początku przyszłego roku, prawdopodobnie 18 lutego.

Gra będzie dostępna na Amazon Luna, Xbox One, Stadia, PlayStation 4 i PlayStation 5. Po premierze możesz przejść na platformę nowej generacji bez żadnych dodatkowych kosztów.

Akcja gry toczy się w Yara, fikcyjnej karaibskiej wyspie rządzonej przez prezydenta Antona Castillo. Poza tym prezydent wychowuje swojego syna Diego, aby podążał za jego naukami i wychowywał go na przywódcę następnego pokolenia. Tak więc będziesz wojownikiem-partyzantem, który próbuje obalić brutalnego dyktatora i jego syna od władzy. W rezultacie uwolnij naród Yara.

Co sprawia, że ​​Far Cry 6 jest wyjątkowy?

Imponująca rozgrywka

Far Cry 6 opiera się na tym samym formacie gry, co poprzednia seria Far Cry. Przedstawia głównego paskudnego dyktatora Yara, Castillo, i jego syna Diego. Zamierza stłumić rewolucję partyzancką wszelkimi niezbędnymi środkami, a Diego pójdzie w jego ślady. Aby obalić ten opresyjny reżim, gracze korzystają z prowizorycznej broni, pojazdów i Amigo do wynajęcia.

Antagonista, ale bezlitosny dyktator

Ogólnie rzecz biorąc, Far Cry jest znany ze swoich przebiegłych antybohaterów. Pierwsza seria rozpoczęła się od drastycznego, niezwykłego lidera Josepha Seeda. Ruszyli dalej z maniakalnym królem Paganem Minem. Innymi słowy, seria Far Cry ma wiele intensywnych osobowości, które sprawiają, że gra robi wrażenie. Z Antonem Castillo ma kilka zawiłości.
Pełniąc funkcję prezydenta Yary, oddał kraj pod swoją ścisłą kontrolę. Często stosuje brutalne metody, aby uzyskać to, co uważa za najlepsze. Został wybrany do przekształcenia zmagającej się gospodarczo wyspy z powrotem do jej pierwotnej świetności. Dlatego zrobi wszystko, aby zrealizować swoją wizję.
Każdy, kto źle mówi o jego metodach, jest aresztowany i zmuszany do pracy jako niewolnik. Tak więc partyzanci decydują się iść na wojnę, aby walczyć o wolność zwykłych obywateli i ocalić raj przed dyktatorem. To właśnie sprawia, że ​​ta gra jest dość interesująca.

Tropikalny plac zabaw Yara

Fabuła Far Cry 6 to naród Yara, zagubiony w czasie raj, położony w sercu Karaibów. Kraj ma estetyczne i zabytkowe samochody inspirowane Kubą. Poza tym jest to stolica, Esperanza, i jest to pierwsza największa miejska sceneria w serii gier Far Cry, jaką kiedykolwiek miałeś. Miasto odegra zupełnie inną rolę niż poprzednie seriale.

Dyktator narodu umożliwia obywatelom zrozumienie potrzeby silnego przywództwa. W rezultacie utknie w centrum rewolucji. Jego głównym celem jest wykorzystanie zasobów kraju do życia bez pomocy osób z zewnątrz, które mogą powołać swoich naukowców i inne racjonalne rzeczy.

Co ciekawe, Twoja podróż w celu zniszczenia tego okrutnego reżimu prowadzi przez gęste miasta wyspy, fantastyczne dżungle i eleganckie plaże. Dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz najdroższy plac zabaw Far Cry, który jest aktualny.

Relacja Castillo i jego syna zajmuje centralne miejsce.

Relacja między prezydentem Antonem i jego synem Diego stanowi istotną część Far Cry 6. Zasadniczo uczy i przygotowuje dzieciaka, aby mógł go w przyszłości zastąpić. Teraz pytanie brzmi, czy Diego pójdzie w jego ślady? To właśnie musisz odkryć w nadchodzącej serii Far Cry 6.

Jednocześnie gra sprawia, że ​​Anton jest jednym z najbardziej ekscytujących złoczyńców, jakie istnieją obecnie. Przede wszystkim działa jako troskliwy ojciec oraz przebiegły i arogancki przywódca. Ponadto przekazuje swojemu kochającemu synowi pokręcone, obraźliwe i brutalne lekcje.

Graj jako rewolucyjny wojownik, Dani Rojas

W tej serii gier możesz wybrać, czy chcesz grać jako mężczyzna, czy jako kobieta. W zależności od wyboru płci Dani będzie w pełni udźwiękowiona i uchwycona wydajność. Dani Rojas odpowiada wymaganiom postaci urodzonej i wychowanej na wyspie Yara. Postać jest lokalna i postrzega siebie jako część rewolucji. Kogoś, kto może zostać wciągnięty w ruch Liberty, aby obalić okrutny rząd dyktatorski. Wcielisz się więc w rolę Dani Rojasa, żołnierza partyzantki, który walczy o wolność Yary od dyktatora. Ponadto ostatecznym celem jest próba wskrzeszenia narodu z powrotem do jego pierwotnej świetności.

Nowe Amigo do wynajęcia

Jest to jeden z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy elementów w Far Cry 5, który powraca ze stylem. Zatrudnij żołnierzy do patrolowania i zaciekle walcz z okrutnym przywództwem. W tej serii broń do wynajęcia będzie nazywać się Amigos for Hire.
Współpracuj z agentami sztucznej inteligencji, aby pomóc Ci w bitwach. Znajdziesz uroczego psa rasy wiener o imieniu Chorizo ​​jako jednego z najwybitniejszych amigos i zblazowanego byłego szpiega KGB. Dlatego zawsze możesz wezwać wsparcie do swoich misji.