Kup klucz Assassins Creed Valhalla. Porównaj ceny PC Key do Assassins Creed Valhalla Uplay

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Assassins Creed Valhalla klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Assassins Creed Valhalla bezpośrednio przez Uplay na PC.

Obecna najniższa cena klucza Assassins Creed Valhalla W Polsce to zł 45.51

Assassins Creed Valhalla to propozycja kanadyjskiego studia Ubisoft. Jest to już dwunasta odsłona popularnej gry z serii Assassins Creed. Wydano ją w 2020 roku. Od tego czasu na bieżąco pojawiają się nowe aktualizacje i dodatki. Za jej całościowy wygląd odpowiada oczywiście wyżej wspomniane studio, jednak największe role w jej stworzeniu mają: scenarzyści Darby McDevitt i Thierry Noël, reżyser Ashraf Ismai, projektant Julien Laferrière oraz kompozytorzy Jesper Kyd, Sarah Schachner i Einar Selvik.

Nowa ziemia.
Gra zaliczana jest do dwóch kategorii – akcji oraz przygody. Nowy scenariusz rozgrywa się na rozległych ziemiach IX-wiecznej Anglii. Możemy wcielić się w męską lub kobiecą postać Wikinga, który ma zamiar podbić nowe tereny. Historia zielonej Anglii jest przedstawiona w przystępny i ciekawy sposób. Wikingowie są jednocześnie barbarzyńcami, ale i poszukiwaczami dostatku i swojego nowego domu. Anglia wydaje się być doskonałym miejscem, bo choć opętana ciągłymi wojnami, to jednocześnie żyzna i bogata i tak bardzo odmienna od zimnych, północnych zakątków świata.

Rozgrywka.
Gra umożliwia podążanie własną ścieżką. Możesz prowadzić bitwy, najazdy, a także budować sojusze i strategie na osiągnięcie sukcesu. Jednak pamiętaj, że każda decyzja ma znaczenie. Przedstawiony średniowieczny styl życia ocieka brutalizmem. Dzięki najazdom zdobywaj dla siebie i swojego klanu cenne łupy. Walka w nowej odsłonie przeszła na zupełnie nowy poziom, poprzez rozwiązania graficzne i ruchy kamery. Odwzorowanie dawnych broni i stylu walki Wikingów jest perfekcyjne. Twoim największym sprzymierzeńcem będzie Twój własny miecz i tarcza. Ścinaj swoim wrogom głowy bez litości.

Nowe, lepsze RPG.
Rozwijaj swoją osadę, twórz nowe budynki. Teraz możesz odblokowywać zupełnie nowe budynki, które rozwijają Twoją wioskę. Wystarczy, że będziesz wypełniać misje, a w nagrodę będziesz mógł stworzyć na przykład warsztat tatuatora. Możesz grać ze swoimi znajomymi i pomagać im, udostępniając swoich wojowników. Możesz także do swoich najazdów werbować ich wojaków. Wreszcie – poznaj świat brutalnych Wikingów i ich zwyczaje – polowania, pijackie zawody i tradycyjne pyskówki. Twórcy postarali się o kulturowe i historyczne smaczki.