Kup klucz Valheim. Porównaj ceny PC Key do Valheim Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Valheim klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Valheim bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Valheim W Polsce to zł 15.86

Valheim to gra wydana przez Coffee Stain Studios. Jest survivalową grą akcji z otwartym światem przeznaczona, w której może wziąć udział od 1 do 10 graczy. Akcja toczy się w czyśćcu inspirowanym kulturą wikingów. Twoje zadanie polega na zabiciu starożytnych rywali Odyna i zaprowadzenie porządku w Valheimie.

Miejsce rozgrywki
W grze czekają na Ciebie imponujące lasy, wielkie oceany, ośnieżone góry, oszałamiające łąki i mistyczne krainy, które musisz eksplorować, aby przeprowadzać badania i zbierać cenne materiały. Dzięki temu będziesz tworzyć coraz lepsze, silniejsze i skuteczniejsze bronie, zbroje, twierdze i posterunki wikingów. Świat ten jest ogromny i pełen legendarnych stworzeń, które można wykorzystać w walce oraz dzikich zwierząt do upolowania. Podbijaj morza i oceany, odkrywaj nowe lądy tworząc legendarne jednostki.

Tryby gry
Krainę wikingów możesz przemierzać samotnie, ale również wyruszyć na eskapadę z zaufanymi sojusznikami. Valheim wspiera tworzenie niezależnych serwerów i nieograniczone tworzenie światów. Zalecaną ilością gracy do kooperacji to od 3-5 graczy.

Co jeszcze Cię czeka w Valheim?
Będziesz mieć okazję budować własne hale, domy zamki. Spotkasz się tutaj z rycerzami, okrętami wojennymi zapierające dech w piersiach i innymi imponującymi elementami. W miarę Twoich postępów w grze, będziesz mieć możliwość budowy potężniejszych broni, zbroi, okrętów czy bardziej zaawansowana produkcja żywności np. miody pitne. Świat Valheim będzie stawiało przed Tobą różnorodne wyzwania, w każdy środowisku, od gór po bagna, a Ty będziesz mieć za zadanie przetrwać i rozwijać się, aby osiągnąć sukces. Z pewnością w grze docenisz również muzykę, która podkreśli świat i emocje.