Kup klucz Tribes of Midgard. Porównaj ceny PC Key do Tribes of Midgard Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Tribes of Midgard klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Tribes of Midgard bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Tribes of Midgard W Polsce to zł 9.56

Tribes of Midgard, tak jak zapewne się domyślacie jest o Wikingach i świecie z mitologi i wierzeń nordyckich. Niestety nie mówimy tu o Thorze, Lokim czy innych bogach z panteonu, zagłębiamy się w nieco mroczniejsze odmęty tych wierzeń.
Gra została stworzona przez Norfsell Games. Jest to ich pierwszy projekt, miejmy nadzieję, że jeden z wielu.

Okej, i co dalej?

Mamy już przedstawiony świat. Teraz przejdźmy do bohaterów. Tak, zgadliście, my, gracze będziemy mogli wcielić się w walecznych i bohaterskich wikingów, których zadaniem jest obrona krainy Midgard przed złowieszczymi atakami wroga. Armia ta, chce ukraść bezcenne nasiona z drzewa życia, Yggdrasil. Absolutnie nie możemy do tego dopuścić! Chyba, że chcemy być odpowiedzialni za apokalipsę. Nie brzmi to za fajnie, prawda? Ale to nie wszystko, nie, nie! Nie dość, że ataki te są regularne, jak w szwajcarskim zegarku, to jeszcze musimy być przygotowani na wizyty Gigantów, którzy również nie są do nas pozytywnie nastawieni. Pełnią oni rolę bossów.

Jest pewne „ale”, nie ma tak dobrze.

Mamy wioskę, wikingów, i wrogie siły dookoła. Do tego groźbę apokalipsy, która wisi nam nad głowami. Tym czasem, żeby jakoś przetrwać te wszystkie najazdy potrzebujemy przede wszystkim broni!

Na szczęście, gra została podzielona na dzień i noc, mamy więc trochę spokoju na odkrywanie mapy i poszukiwaniu surowców na stworzenie potrzebnych nam narzędzi do obrony. Ale! Jeśli nie wrócimy do wioski przed zapadnięciem nocy…. będzie niewesoło. To właśnie na ten czas przypadają natarcia złych mocy. Żeby było ciekawiej, słońce zdecydowanie za szybko chowa się za horyzontem, nie mamy więc tego czasu za dużo na pozyskiwanie potrzebnych surowców. Wymagające? Dla jednego gracza pewnie tak.

„Dziel i zwyciężaj”;

dosłownie. Możemy korzystać z pomocy innych graczy. Na pewno przyda nam się opcja współpracy z innymi, kiedy to możemy podzielić się obowiązkami. Tym sposobem na wszystko możemy być przygotowani. Wtedy ani za szybko zachodzące słońce ani nocne bitwy nie są nam straszne.

Tribes of Midgard to ciekawa gra. Zawiera w sobie wiele różnych gatunków, z czego na pierwszy plan wysuwają się survival i RPG. Z pewnością, jest to coś nowego i jak na pierwszy projekt studia jest to pozycja godna wypróbowania.