Kup klucz The Elder Scrolls Online Blackwood. Porównaj ceny PC Key do The Elder Scrolls Online Blackwood Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do The Elder Scrolls Online Blackwood klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w The Elder Scrolls Online Blackwood bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza The Elder Scrolls Online Blackwood W Polsce to zł 36.84

Producentem rozszerzenia jest ZeniMax Online Studios, natomiast wydawcą Bethesda Softworks. The Elder Scrolls Online: Blackwood jest bardzo dużym dodatkiem do gry bardzo dobrze nam znanej MMORPG z 2014 roku – The Elder Scrolls Online. DLC rozpoczyna rozdział zatytułowany Wrota Oblivionu. Fabuła dodatku rozgrywa się wokół odnalezienia tajemniczych broni, które w niepowołanych rękach mogą pomóc w podróży mrocznego księcia Mahrunesa Dagona do ziemskiego wymiaru. Jest to na pewno pozycja warta uwagi dla każdego fana tej serii. Dostaje bardzo ciekawą fabułę wzbogaconą o misje poboczne, które są bardzo interesujące.

Nowe rozwiązania zaimplementowane w grze.
Najważniejszą nowością, którą wprowadza dodatek Blackwood są nasi kompani, czyli NPC. W całej przygodzie towarzyszą nam, walczą, pomagają i reagują na zmieniające się otoczenie. System kompanów oferuje zdobywania ich zaufania. Niektóre czynności przypadną naszym kompanom do gustu, podczas gdy inne będą przez nich potępiane. Gdy nasz towarzysz osiągnie odpowiedni poziom sympatii ,to otrzymamy od niego specjalne zadanie.
Twórcy dodatku zdecydowali się rozbudować świat gry o kolejne lokacje takie jak region Blackwood, miasto Leyawiin oraz bagna Shadowfen. Wprowadzono nową aktywność poboczną – Portale Otchłani. Dodatkowo wprowadzone nowe przedmioty kolekcjonerskie i nowe rzeczy do ekwipunku.

Live event’y w świecie gry.

Warto eksplorować strefę ESO, gdyż możemy napotkać na wydarzenia publiczne. Portale Oblivionu pojawiają się w różnych miejscach mapy i mogą przenieść gracza do innego wymiaru. W nowej lokalizacji musimy pokonać garstkę przeciwników, żeby mieć możliwość zawalczenia z bossm, który czeka na końcu każdej lokalizacji. Za pokonanie otrzymujemy ciekawe nagrody.