Kup klucz The Day Before. Porównaj ceny PC Key do The Day Before Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do The Day Before klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w The Day Before bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza The Day Before W Polsce to zł 156.03

Gra zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i zapewne przypadnie do gustu miłośnikom akcji i przygód. Premiera zapowiadana jest w dniu 1 marca 2023r. Producent, firma Fantastic, przełożyła ją o 9 miesięcy, co okazało się słuszne, gdyż uzyskano lepsze efekty. Doskonale prezentują się zarówno mroczne korytarze, jak i wirtualne zachodzące słońce.

Fabuła

The Day Before jest podróżą w świecie postpandemicznym, którego mieszkańcy zostali zdziesiątkowani przez nieznaną chorobę, zmieniającą ludzi w krwiożercze bestie. Pozostali, którym udało się przetrwać, bądź jednoczą się ze sobą, bądź samotnie przeszukują okolicę, walcząc o dobra podstawowe, niezbędne do życia. Wcielamy się w jedną z takich osób i bierzemy udział w powolnej odbudowie tego świata.

Mechanika

Akcja rozgrywa się w trzeciej osobie. Do dyspozycji mamy ogromny obszar, gdzie znajduje się wielkie miasto, dzikie ostępy, a także wojskowa placówkę. Poruszamy się na piechotę lub samochodem. Tę ostatnią możliwość komplikuje fakt, że benzyna jest towarem deficytowym. Cały czas musimy zachować czujność, gdyż w każdej chwili możemy zostać zaatakowani przez wrogo nastawionych innych graczy, a dodatkowo, strzelanina może ściągnąć zastępy żywych trupów. Ważną rzeczą jest gromadzenie zapasów, a ich nadwyżkę możemy sprzedać w koloniach ocalałych.

Co wiemy

  • Gra nie jest kopią The Division.
  • Jako miejsce akcji, wielkie miasto, został wybrany Nowy Jork.
  • Zombie mają charakteryzować w grze duże SI.
  • Gra, przede wszystkim, preferuje i skupia się na PvP, ale także miłośnicy PvE znajdą tutaj coś dla siebie.
  • Jazda samochodem przedstawiona jest bardzo realistycznie z całym systemem uszkodzeń
  • Interfejs gry został przebudowany tak, aby był bardziej przystosowany do standardów MMO
  • Fabuła pełni rolę drugorzędną
  • Gra posiada wiele aktywności otwartego świata
  • The Day Before ma wyjść tylko na PC, ale nie wyklucza się wersji konsolowej.

Tryby gry

Można grać w pojedynkę i samotnie przemierzać postpandemicznym świat, lub jednoczyć się w drużyny, co zwiększa szansę przetrwania we wrogim środowisku.