Kup klucz Tales of Arise. Porównaj ceny PC Key do Tales of Arise Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Tales of Arise klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Tales of Arise bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Tales of Arise W Polsce to zł 95.1

Tales of Arise – gra opracowana i wydana przez Bandai Namico Entertaiment. Gra miała premierę jednocześnie na całym świecie.

Fabuła

Akcja gry toczy się na sztucznym księżycu Lenegis. Trzy wieki wcześniej, zaawansowani technologicznie mieszkańcy Reny podbili będącą na etapie średniowiecza Dahnę. Zniewolona ludność została podzielona na pięć odizolowanych królestw, rządzonych przez pięciu Lordów. Walka Dahnów o wyzwolenie spod okupacji Renanów, podzielona jest na cztery niezależne ruchy, rozsiane po całej planecie. Jednak w jednym z królestw ruch oporu nie istnieje. Powodem tego stanu jest władca, który do tego stopnia zniewolił mieszkańców, że pozbawił ich wolnej woli.

Historia

1995 – powstaje seria Tales, zawierająca podstawowe elementy gry.
1997 – po raz pierwszy tytuł zostaje wydany w USA.
2001 – 2007 – większość wersji ma edycje azjatyckie.
2008 -2014 – wszystkie wersje są wydawane w Azji i na Zachodzie.
2021 – we wrześniu ma miejsce premiera Tales of Arise.

Mechanika gry

Gra polega na eksplorowaniu świata i wypełnianiu określonych zadań. Uzyskujemy dostęp do różnego rodzaju sposobów ataku i technik specjalistycznych. Ogromne znaczenie dla wyniku starć ma refleks bohaterów. Bardzo ważną rolę odgrywa system rozwoju postaci i związane z nim uzyskiwanie coraz lepszego ekwipunku.

Rozgrywka

Rozgrywkę można podzielić na dwie części: eksplorację i walkę. Gracze odwiedzają różne lokacje i mogą wchodzić w interakcje z otoczeniem. Potrafią także pływać, w niektórych zbiornikach z odpowiednio płytką wodą. W trakcie eksploracji, po spotkaniu przeciwników, przenoszą się na wydzielone pole bitwy, po którym mogą się swobodnie przemieszczać. Dysponują także odpowiednimi umiejętnościami, które z czasem ulepszają. Oprócz tego zdobywają tytuły, które mają wpływ na ich możliwości w walce. Mogą łowić ryby, a także uprawiać rośliny.