Kup klucz Stray. Porównaj ceny PC Key do Stray Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Stray klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Stray bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Stray W Polsce to zł 30.94

My również z niecierpliwością oczekujemy na Stray oraz możliwość wzięcia udziału w wielkiej przygodzie, zrealizowanej przez Blue Twelve Studio. Annapurna Interactive, funkcjonuje z powodzeniem na rynku wydawców gier już od 2016 roku. Jest amerykańską firmą niezależną i jak dotychczas, pochwalić się może takimi znakomitymi produkcjami jak Sayonara Wild Hearts, 12 minut, Kentucky Route Zero czy fantastyczna What Remains of Edith Finch.

O CZYM JEST GRA. ŚWIAT OCZAMI KOTA.

Stray, to apokaliptyczna historia porzuconego przez świat i ludzi, bezdomnego kota, którego imię nosi sama nazwa gry. Tytularny kot Stray, będzie się musiał zmierzyć z wyzwaniami, jakie czekają na niego w krainie, zamieszkałej przez obce i nieprzychylne mu istoty. Kot musi przetrwać, by móc kontynuować swoją misję, jaką ostatecznie może być jego powrót do ukochanego domu i członków rodziny. Stray, będzie musiał się zmierzyć z posiadającymi umiejętność podjęcia walki wręcz robotami, sterowanymi przez ludzi maszynami oraz setką niebezpiecznych wirusów, które przenoszą groźne nie tylko dla niego samego ale i dla całej ludzkości choroby zakaźne.

STRAY. WYMAGANIA SYSTEMOWE. NA CZYM POLEGA PRZYGODA?

Czym musimy dysponować, aby móc zagrać w Stray? Wymagania systemowe oraz urządzenia do tego celu konieczne, to na pewno PlayStation 4 lub PlayStation 5 oraz optymalna obsługa, jaką zapewnić nam może firma Microsoft oraz system Windows. Grę rozpracowujemy w pojedynkę, co oznacza, że jesteśmy głównym bohaterem gry, czyli kotem noszącym imię Stray, którego kontrolujemy w bezpośredni sposób, łażąc nim po poszczególnych planszach znakomicie wykonanej przygodówki wideo. Autorzy z Blue Twelve Studio, ze szczegółami zadbali o tzw. poziom wyłapania, co oznacza, że stając się Stray’em, postrzegamy przestrzeń oraz otaczający nas świat, dokładnie z poziomu jego czterech nóg i oczu, skoncentrowanych na tym, by przeżyć i bez problemu przejść poszczególne poziomy gry.