Kup klucz Sons of the Forest. Porównaj ceny PC Key do Sons of the Forest Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Sons of the Forest klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Sons of the Forest bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Sons of the Forest W Polsce to zł 29.47

Sons of the Forest to kontynuacja wydanego w 2018 roku The Forest, będący survival horrorem z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Za jego produkcję odpowiedzialni są ci sami twórcy, co w przypadku pierwszej części, czyli studio Endnight Games. Również i tym razem twórcy zabierają nas na przerażającą wyprawę, podczas której będziemy musieli zmierzyć się z upiorną rzeczywistością. Czekają na nas jednak zupełnie nowe doświadczenia.

FABUŁA

W Sons of the Forest przyjmujemy rolę rozbitka, który przeżył katastrofę śmigłowca i znalazł się w samym centrum opanowanego przez zmutowane istoty i kanibali lasu. Naszym nadrzędnym celem jest przetrwanie i rozwikłanie tajemnicy wyspy, na której się znaleźliśmy. Czeka na nas świat, w którym nigdzie nie jest bezpiecznie, a przerażające istoty tylko czyhają na nasze potknięcie.

MECHANIKA

W Sons of the Forest mamy do dyspozycji otwarty świat, który możemy swobodnie przemierzać. Możemy doświadczyć całkowitej swobody i stawić czoła takim wyzwaniom świata gry, jakim chcemy. To my decydujemy, co robimy, dokąd idziemy i jak udaje nam się przetrwać. Nie ma nikogo, kto wydaje rozkazy lub wysyła nas misje – to my wydajemy rozkazy i decydujemy o tym, co będzie dalej.
Ważną rolę w grze odgrywają aspekty survivalowe oraz rozbudowany system craftingu. Jeśli np. chcemy zdobyć pożywienie, musimy najpierw postarać się o drewno, które wykorzystamy do zrobienia prowizorycznej broni. Ta wystarczy nam do zabijania nieagresywnych zwierząt, jednak do obrony przed mutantami potrzebujemy zdecydowanie broni palnej, która z czasem trafi w nasze ręce. Pokonanie mutantów jest jednak dużo trudniejsze niż wystrzelenie z karabinu, dlatego za każdym razem, gdy stają na naszej drodze, musimy mieć się na baczności

TRYBY GRY

W Sons of the Forest można grać w pojedynkę lub w trybie kooperacji – czyli w trybie rozgrywki wieloosobowej. Umożliwia on dwóm lub większej liczbie graczy wspólne zmierzenie się z przeciwnikami.

GRAFIKA

W Sons of the Forest szata graficzna jest wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje zwłaszcza bogate w detale otoczenie, jak i różnorodni, realistycznie wyglądający przeciwnicy.