Kup klucz Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster. Porównaj ceny Key do Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster Steam

O Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster bezpośrednio przez Steam na PC.

Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster – najnowsza, odświerzona wersja gry z 2003 roku, opracowanej przez studio Altus. Apokaliptyczna opowieść o świecie, który został pochłonięty przez chaos. To ty zadecydujesz, czy tak pozostanie.

Fabuła

Jest rok 200X. Młody uczeń szkoły średniej żyje w błogiej nieświadomości wydarzeń, które wkrótce mają nastąpić. Przybywa do Tokio, by odwiedzić w szpitalu chorego nauczyciela. W tym samym czasie kultyści sprowadzają niszczycielskie siły. Tętniąca życiem metropolia, staje się zrujnowanym piekłem, gdzie zbierają się demony. Podczas gdy nasz bohater jest nieprzytomny, dwie dziwne postacie obdarzają go mocą, która w niedalekiej przyszłości ma pozwolić mu przetrwać ciężkie wyzwania. Po odzyskaniu świadomości stwierdza, że jest jednym z demonów.

Historia

1987 – powstanie pierwszej gry z serii Shin Megami Tensei.
2004 – edycja gry w USA.
2005 – edycja gry w Europie.
2021 – 25 maja premiera gry Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster

Mechanika gry

Pod względem mechaniki nie różni się od wersji pierwotnej. Walczymy z różnego rodzaju demonami. Gracz zostaje przeniesiony na arenę, gdzie wspierają go trzy inne demony. W zrujnowanym Tokio są także strategiczne punkty pomagające w rozgrywce.

Rozgrywka

Zadaniem gracza jest wybranie jednej ze stron konfliktu i pomóc jej w zdobyciu władzy nad światem. W Świecie Wiru wróg może stać się twoim sprzymierzeńcem. Werbujesz wrogów, odpowiadając na ich pytania. Tym właśnie zyskujesz ich przychylność. Możesz także pozwolić na interwencję innym demonom. Przedmioty kupujesz za pieniądze. W Katedrze Cieni łączysz dwa demony, aby stworzyć jeszcze potężniejszego. Stwarzasz swoją własną armię, a zdobywanie kolejnych poziomów nie jest jedynym sposobem zdobywania siły.

Opanowujesz system walki Press Turn, umożliwiający tworzenie skomplikowanych strategii. Musisz być bardzo rozważny, możesz unicestwić wrogów z łatwością, lecz nawet jeden twój błąd może być brzemienny w skutkach.