Kup klucz Sea of Thieves. Porównaj ceny PC Key do Sea of Thieves Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Sea of Thieves klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Sea of Thieves bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Sea of Thieves W Polsce to zł 33.35

Sea of Thieves to osadzona w pirackim klimacie gra przygodowa, która koncentruje się na morskiej żegludze, bitwach, zdobywaniu skarbów i egzotycznych lądów. Poznaj świat aktywności pirackiej i walcz o swoją renomę!

O GRZE

Sea of Thieves to gra akcji, stworzona przez legendarne studio Rare, która pozwala na zagłębienie wszelkich tajników pirackiego rzemiosła, morskiej żeglugi i bitew, a także gromadzenie łupów i odkrywanie nieznanych terytoriów. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie obrać ścieżkę, dzięki której zyskasz status legendy. To gra nastawiona na wieloosobową rozgrywkę, w której przybieramy postać jednego z członków załogi statku i przemierzamy ogromne, otwarte wody w poszukiwaniu skarbów i jednocześnie uważając na różne niebezpieczeństwa, a także innych graczy.

ŚWIAT WSPÓLNEJ PRZYGODY

Obierz swoją własną ścieżkę i płyń ku pirackiej wolności. Dzięki interakcji z innymi graczami oraz pokonywaniu niebezpieczeństw świata fantastycznego możesz budować swoją pozycję. Tutaj nie ma ról i każdy gracz może grać po swojemu. Niezależnie od tego, czy wyruszysz w rejs z innymi piratami czy postawisz na samotną żeglugę, z całą pewnością napotkasz załogi, które mogą być nastawione na Ciebie przyjaźnie albo wrogo.

PODEJMUJ MISJE

Nie obawiaj się dziewiczych wysp, zatopionych statków i nieznajomych piratów. Podejmuj wyzwania, które doprowadzą Cię do zaginionego skarbu, cennych przedmiotów i kapitanów szkieletów. Pływając po morzach i oceanach oraz walcząc z potworami i innymi piratami możesz zyskać status legendy piractwa. Walcz. Odkrywaj. Zdobywaj.

KONTROLUJ SWÓJ STER

Kierowanie statkiem to odpowiedzialne zadanie. Rozwijaj i zwijaj żagle, ćwicz opuszczanie kotwicy. Walcząc z konkurencyjnymi załogami współpracuj ze swoją grupą na różnych płaszczyznach i skup się na obsłudze dział okrętowych. Konieczne może stać się naprawianie ewentualnych uszkodzeń okrętu, aby nie zatonął. Pamiętaj jaki jest Twój cel!

POZWÓL SIĘ ROZWIJAĆ

Roczne, comiesięczne aktualizacje i pięć dużych rozszerzeń pozwala na ciągłą ewolucję. Zaglądaj do niej regularnie, by sprawdzić jaka nowa usługa i zawartość czeka na Ciebie tym razem.