Kup klucz Scorn. Porównaj ceny PC Key do Scorn Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Scorn klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Scorn bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Scorn W Polsce to zł 48.41

Scorn, to niezwykle klimatyczna, utrzymana w konwencji horroru przygodowego, gra pierwszoosobowa. Świat, w który zostajemy wrzuceni, to świat mroczny; pełen dziwnych, fantastycznych postaci i niesamowitych, nadnaturalnych zjawisk. Twórcy nie kryją swoich inspiracji, jakie posłużyły im do stworzenia tego fantastycznego uniwersum. Wymieniają tutaj autorów, takich jak H. R. Giger, szwajcarski twórca, znany m. in. ze stworzenia postaci ksenomorfa do filmu „Obcy: 8 Pasażer Nostromo”, a także Zdzisław Beksiński, polski artysta, znany ze swoich dzieł przesiąkniętych fantastyką. Samo to brzmi obiecująco. Produkcja Ebb Software z pewnością zachwyci fanów horroru.

Koszmarna rozgrywka

Gra odbywa się w formie gameplayu, bez przerywników, dzięki czemu możemy oddać się fabule w pełni. Akcja toczy się w otwartym świecie połączonym regionami. Wcielamy się w upiorną postać, która przemierza labirynty surrealistycznej, ponurej krainy. Zagubieni, musimy przebyć drogę pełną tajemnic, obrzydliwych zakamarków i mogących czyhać na nas zewsząd niebezpieczeństw. Zagadkowe miejsca i przerażające, osobliwe formy życia, wszystko to przyprawiające o gęsią skórkę. Fabuła prowadzona jest nieliniowo, wobec czego stoi przed nami sporo wyzwań, a zakończenie będzie dla nas niespodziewane.

Co jeszcze może nas zaskoczyć?

Grając w Scorn, będziemy mogli poczuć bliską interakcję z jej światem wewnętrznym. Dostajemy grę FPS, co pozwala nam lepiej odczuwać wszystkie ruchy naszej postaci i łatwiej się z nią integrować. To wszystko scalone świetną warstwą wizualną; jeszcze bardziej realistyczna, rozbudowana grafika, ale także spojrzenie na wirtualny świat z perspektywy pierwszej osoby, dzięki czemu możemy całkowicie zanurzyć się w tym krwawym uniwersum.

Z całą pewnością, Scorn nie jest dla wrażliwych. Nie każdy odnajdzie się w tym hermetycznym, organicznym miejscu, jednak miłośników gatunku czeka nie lada przygoda.