Kup klucz Scarlet Nexus. Porównaj ceny PC Key do Scarlet Nexus Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Scarlet Nexus klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Scarlet Nexus bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Scarlet Nexus W Polsce to zł 54

W futurystycznym mieście New Himuka nowoczesna technologia przeplata się z dziwnymi mocami psionicznymi. W dalekiej przyszłości w ludzkich mózgach odkryto hormon mający moce psioniczne. Ludzkość osiągnęła nowy poziom rozwoju, jednak miało to również swoje negatywne skutki. Pojawili się Inni, mutanty odżywiające się ludzkimi mózgami, odporne na broń konwencjonalną. Do walki z nimi powołana została organizacja Other Suppresion Force, zrzeszająca utalentowanych psioników, stających w obronie ludzkości. Do jednostki dołącza potomek założycieli New Himuka, Yuito Sumeragi i Kasane Randall posiadająca niezwykłe zdolności psioniczne.

Kasane miewa przedziwne sny, które jej i Yuito przyniosą nieuniknione przeznaczenie.

Historia

1.Gra zadebiutowała na rynku 25 czerwca 2021roku.
2.Projekt został opracowany przez Bandai Namco Studios i Namco.
3.Producentem jest Keita Iizuki.
4.Reżyserem jest Kenji Anabuki.

Mechanika

Nexus Scarlet jest grą klasyczną. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym i łączy się z umiejętnością zaplanowania kombinacji ciosów i łączenia ich w zabójcze kombosy. Staramy się zwalczać różnego rodzaju mutanty, które chcą pożreć nasz mózg. Nasi przeciwnicy wyposażeni są w pasek zdrowia, który musimy zniszczyć. Między nimi pojawiają się także silniejsze stwory, posiadające dodatkowo żółty parametr, wskazujący stan ich pancerza. Najgroźniejsi są bossowie posiadający szczególne umiejętności. W czasie rozgrywki możemy zwalczać przeciwnika, miotając w niego różnymi przedmiotami lub stając się niewidzialnymi zadawać ciosy z ukrycia.

Rozgrywka

Na początku wybieramy jedną z dwu postaci: Yuito Sumeragi lub Kasane Randall. Warto zacząć od poziomu Easy, gdyż łatwo możemy zmienić go na Medium lub Hard, bez przechodzenia do menu głównego. Umiejętności postaci rozwijamy za pomocą standardowego drzewka rozwoju. Aby w pełni wykorzystać potencjał uczestników gry, trzeba zacieśniać między nimi więzi. Po zaliczeniu zadań z kategorii „Bond Episodes” odblokowujemy kolejne poziomy, które umożliwiają nam korzystanie z większych mocy.