Kup klucz Rust. Porównaj ceny PC Key do Rust Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Rust klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Rust bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Rust W Polsce to zł 44.73

Rust to gra wideo przeznaczona tylko dla wielu graczy, opracowana i opublikowana przez Facepunch Studios. Gra została wydana w lutym 2018 roku i należy do gatunku action-adventure, survival. Może być używany na różnych platformach, takich jak Microsoft Windows, Linux i macOS. Gra została po raz pierwszy wydana na Steam Early Access w grudniu 2013 roku, ale wciąż była w stanie alfa. Jednak później było tak wiele zmian rozwojowych w grze, które spowodowały, że zmieniła się znacząco. Na przykład zombie były głównym zagrożeniem dla środowiska, ale później zostały zastąpione przez niebezpieczną przyrodę. W 2014 roku nastąpiły poważne zmiany graficzne, odkąd został przeniesiony na silnik gry Unity 5. Do tego czasu twórcy wprowadzili z góry określony kolor skóry, który jest powiązany z danymi gracza na koncie Steam. Gra została następnie wydana w grudniu 2013 roku (wczesny dostęp) i lutym 2018 roku.

O grze

Jak wspomniano wcześniej Rust to gra survivalowa, więc głównym celem jest przetrwanie w dziczy. Aby gracz przeżył, musi użyć zebranych lub skradzionych materiałów. Używając tych narzędzi, powinni być w stanie zarządzać swoim zdrowiem, pragnieniem, głodem, w przeciwnym razie umrą. Istnieją niebezpieczne dzikie zwierzęta, takie jak niedźwiedzie i wilki, ale głównym zagrożeniem podczas gry w Rust są inni gracze, ponieważ gra jest wieloosobowa.

Gracze mogą walczyć za pomocą broni palnej i broni dostępnych w grze, takich jak łuki. Istnieje również kilka pojazdów, które wędrują po okolicy i zazwyczaj atakują uzbrojonych graczy, ale można je pokonać, o ile gracz zastosuje odpowiednią taktykę i umiejętności. Rust to gra, która ma i wymaga dużo craftingu, na przykład, aby się chronić, gracze muszą dołączać do klanów lub budować bazy. Jednym z głównych aspektów tej gry są najazdy i muszą to robić duże klany, co sprawia, że ​​gra jest ciekawsza.

Rust to gra oparta na mechanice przetrwania i jest tak wiele opcji rzemieślniczych i zasobów, że gracze mogą zebrać i utrzymać się przy życiu. Pomimo pełnej wersji, w grze dzieje się tak wiele zmian, że jest ona coraz lepsza.