Kup klucz Resident Evil Village. Porównaj ceny PC Key do Resident Evil Village Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Resident Evil Village klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Resident Evil Village bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Resident Evil Village W Polsce to zł 48.22

Resident Evil Village – gra komputerowa z gatunku survival horror opracowana przez firmę Capcom.

Fabuła

Mia czyta swojej córce bajkę na dobranoc. Bajka ma mroczną treść, lecz kobieta nie widzi w tym nic złego. Natomiast jej mąż Ethan nie jest zachwycony sytuacją. W pewnej chwili kobieta zostaje zabita przez kapitana Chrisa Redfilda, odpowiedzialnego za jej ochronę. Ethan zostaje pojmany, a jego córka uprowadzona. Traci przytomność. Po odzyskaniu świadomości, chcąc dowiedzieć się, co się stało z córką, wyrusza w drogę, aby trafić do nieznanej, odizolowanej od świata wioski. Wioską rządzą czterej zmutowani przywódcy. Na zamku rezyduje podobna do wampira arystokratka Alcina Dimitrescu. Wśród mieszkańców jest też grupa wilkołaków i stworów z sąsiadującego z wioską jeziora.

Historia

2017 – rozwijana zostaje kontynuacja gry Resident Evil Biohazard
2020 – ogłoszono produkcję Resident Evil Village
2021 – ogłoszona zostaje premiera gry

Mechanika gry

W grze wprowadzona jest mechanika polowania. Polujemy na zwierzęta. Pozyskane w ten sposób mięso będzie służyć poprawianiu naszych statystyk.
Naszymi przeciwnikami są między innymi lycanie, dla których pożywieniem są pozostali mieszkańcy wioski. Wilkołaki stacjonujące na tym terenie potrafią walczyć nie tylko kłami i pazurami, ale także sprawnie posługują się różnego rodzaju bronią. Horrory oczekują na nas także w lochach zamczyska, gdzie nieumarli mogą atakować nas w pojedynkę lub grupami.

Rozgrywka

Centralnym punktem rozgrywki jest wioska. Wokół niej rozmieszczone są cztery lokacje. Pokonanie przeciwnika związane jest z ukończeniem lokacji. Aby go unieszkodliwić, możemy korzystać z broni białej, palnej lub walczyć wręcz. Z niektórych unieszkodliwionych stworów wypadają sakiewki z pieniędzmi lub inne skarby. W charakterystycznie błyszczących miejscach znajdujemy ukryte klejnoty. Na pewnym etapie zdobywamy mapę ułatwiającą rozgrywkę.