Kup klucz Red Dead Redemption 2. Porównaj ceny PC Key do Red Dead Redemption 2 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Red Dead Redemption 2 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Red Dead Redemption 2 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Red Dead Redemption 2 W Polsce to zł 32.33

Red Dead Redemption 2 można również kupić i grać w Rockstar Games i Epic Games. Kup teraz klucz Rockstar lub klucz Epic Games!

Akcja gry toczy się w Ameryce u schyłku ery Dzikiego Zachodu. To właśnie w tym okresie prawnicy i łowcy nagród starają się pozbyć ostatnich gangów wyjętych spod prawa. Ci, którzy się nie poddają lub nie ulegają, zostają zabici.

Historia

Nieudany napad w zachodnim mieście Blackwater zmusza Arthura Morgana i jego gang do ucieczki. Agenci federalni i jedni z najlepszych łowców nagród są na dobrej drodze. Aby przetrwać, Arthur i jego gang muszą walczyć, rabować i kraść w różnych miastach w całym kraju. Gang boryka się z głębokimi wewnętrznymi podziałami, które grożą jego rozerwaniem. To stawia Arthura przed dylematem wyboru między swoimi ideałami, a pozostaniem lojalnym wobec gangu, któremu wiele zawdzięcza.

Rozgrywka

Red Dead Redemption 2 zawiera nową broń, nowe misje łowcy nagród, spotkania gangów i nie tylko. Gracze mają również bezpłatny dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji zawartości i wydanych ulepszeń. Ta seria gier została poddana licznym ulepszeniom technicznym i graficznym, aby zapewnić głębsze zanurzenie. Poprawiła się w takich aspektach, jak lepsza okluzja otoczenia, większe odległości rysowania, ulepszone odbicia, ulepszone tekstury trawy i futra, cienie o wyższej rozdzielczości i wysokiej jakości globalne oświetlenie. Gracze Red Dead Redemption 2 będą również mogli uruchomić grę na ekranach o wysokiej rozdzielczości 4K, konfiguracjach panoramicznych i wielu monitorach. Gra obsługuje również obsługę HDR i działa teraz z większą liczbą klatek na sekundę. Red Dead Redemption 2 nadal jest uważany za ulubieniec wielu graczy, a gra zdobyła ponad 175 nagród roku.