Kup klucz Phasmophobia. Porównaj ceny PC Key do Phasmophobia Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Phasmophobia klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Phasmophobia bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Phasmophobia W Polsce to zł 13.01

Wprowadzenie

Phasmophobia to gra akcji, survival horror stworzona i wydana przez Kinetic Games. Jest to gra dla jednego gracza, która obsługuje również grę w wirtualnej rzeczywistości (VR). Gra toczy się wokół kooperacyjnego horroru psychologicznego, w którym jako gracz tworzysz zespół badaczy zjawisk paranormalnych, z którymi udasz się do nawiedzonych regionów charakteryzujących się mistyczną aktywnością.

Rozgrywka

Jako gracz w grze, będziesz musiał przejąć kontrolę nad jednym członkiem grupy czterech badaczy zjawisk paranormalnych, których zakontraktowano do polowania na duchy zamieszkujące różne opuszczone budynki, takie jak szpitale, domy, szkoły i więzienia. Możesz użyć sprzętu do polowania na duchy w grze, aby znaleźć i zlokalizować dowody na istnienie ducha, którego szukasz wraz ze swoją drużyną. Phasmophobia obejmuje dwanaście różnych typów duchów, z których każdy ma inne zachowania. Głównym celem nie jest pokonanie wielu duchów pod koniec gry, ale zebranie wystarczającej ilości informacji na ich temat. Pod koniec każdej udanej misji dla Twojej drużyny gracze otrzymują wynagrodzenie.

Gracze mogą komunikować się za pomocą czatu głosowego, który duchy mogą słyszeć i na który stopniowo reagować. Ty i zespół możecie użyć kilku rodzajów sprzętu, aby pomóc w misji, w tym kamer CCTV, latarek UV, krucyfiksów, termometrów, czytników EMF i tablic Ouija. Powyższy sprzęt może służyć do celów dochodzenia, komunikacji, zbierania wskazówek i bezpieczeństwa. Możesz zdecydować się wesprzeć zespół, monitorując jego lokalizację za pomocą czujników ruchu i kamer CCTV z komfortu ciężarówki lub towarzysząc mu w upiornych działaniach i brudzeniu sobie rąk.

Cechy fasmofobii

Gra posiada kilka funkcji, które czynią ją atrakcyjną dla graczy:
• Cross-Platform – Gra obejmuje wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy mają VR, czy nie; dzięki temu możesz bawić się z przyjaciółmi, którzy mają VR, a także z tymi, którzy nie mają.
• Kuszące wrażenia – Phasmophobia ma dobrą i realistyczną grafikę i dźwięki. Ma również minimalne interfejsy użytkownika, które zapewniają urzekające wrażenia, które trzymają Cię w napięciu.
• Tryb wieloosobowy w trybie współpracy — gra pozwala na angażowanie znajomych z maksymalnie czterema dostępnymi postaciami gracza.
• Unikalne duchy – Phasmophobia ma ponad dziesięć różnych duchów, z których każdy ma unikalne zachowanie; dlatego każde śledztwo, które ty i twój zespół przeprowadzicie, będą się różnić od innych.
• Dochodzenia – Wykorzystaj sprzęt do polowania na duchy, aby znaleźć wskazówki i zebrać jak najwięcej informacji i dowodów.
• Pełne rozpoznawanie głosu – wykorzystaj swój rzeczywisty głos do kojarzenia się z duchami. Słuchają Twojego głosu za każdym razem, gdy wchodzisz w interakcję poprzez sesje EVP i tablice Ouija.