Kup klucz Orcs Must Die 3. Porównaj ceny PC Key do Orcs Must Die 3 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Orcs Must Die 3 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Orcs Must Die 3 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Orcs Must Die 3 W Polsce to zł 24.5

Orcs must die 3, bo to o niej mowa jest bardzo ciekawą pozycją na liście gier gatunku tower defense. Gra została stworzona przez studio Robot Entertainment. Główna fabuła rozgrywa się po 20 latach od poprzedniej serii – Orcs must die 2. W grze naszym głównym zadaniem za pomocą przeróżnych pułapek jest powstrzymanie hordy orków od dostania się do naszej twierdzy.

Mechanika i przebieg gry.

W grze mamy do czynienia z bardzo dużą ilością poziomów. Jak w każdej innej grze tego typu, zaczynamy od poziomów bardzo łatwych, aż dochodzimy do dosyć zaawansowanych. W grze zostały zaimplementowane różnego rodzaju pułapki, to gracz decyduje, w którym momencie, i gdzie rozstawi daną rzecz. Dodatkowo możemy przejąć kontrolę nad dwójką bohaterów. Jesteśmy w stanie poruszać nimi po mapie, a także mogą oni prowadzić bezpośredni atak z wrogimi jednostkami. Gra została dobrze zoptymalizowana, gdyż w późniejszych poziomach na mapie może przebywać kilkaset orków. Rozgrywka cały czas jest bardzo dynamiczna i nie daje użytkownikom czasu na wytchnienie. Wszystko to powoduje, że nowi jak i starzy gracze czują się jak ryba w wodzie. Twórcy podobnie jak i w drugiej części postanowili umieścić tryb tryb kooperacji dla dwóch osób, dzięki czemu grę można ukończyć wspólnie ze znajomym. Do gry zostały wprowadzone wyzwania tygodniowe. Kolejną rzeczą, z którą można spotkać się grając to maszyny oblężnicze, które sieją wielki chaos w szeregach wroga. Zaktualizowany i ulepszony został również arsenał. W trzeciej części jest on bardzo rozbudowany i umożliwia wiele opcji strategicznych graczom.