Kup klucz New World. Porównaj ceny PC Key do New World Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do New World klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w New World bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza New World W Polsce to zł 45.41

Jesteś rozbitkiem, którego los rzucił na tajemniczą, owianą fantastycznymi legendami, wyspę Aeterneum. Miejsce jest magiczne i na każdym kroku masz do czynienia z czarami: cudowne uzdrowienia, wskrzeszenia zmarłych, napotykasz nieznane rośliny o magicznych właściwościach. W twojej egzystencji borykasz się ze strachem powodującym powolne zamieranie duszy na skutek nieprzerwanych cykli śmierci i zmartwychwstań. W tych właśnie niesprzyjających warunkach musisz przetrwać, staczając bitwy z legionami Skażonych. Twoim zadaniem jest poznawanie nowych lokalizacji. Wielka moc zamieszkująca wyspę wykorzystuje magię do własnych celów. Ulegli jej wszyscy i stali się zepsuci. Ty musisz powstrzymać zło za wszelką cenę. Wszystko dzieje się w poetyckim klimacie XVII-wiecznych kolonii w Ameryce.

Historia

2016 – Amazon Game Studios ogłasza swoje trzy pierwsze gry: Breakaway, Curcible i New World.
2018 – prace nad Breakaway zostają wstrzymane.
2020 – anulowanie Curcible i testy beta New World
2021 – New World zostaje uruchomiona jako zamknięta beta

Mechanika gry

W New World dysponujemy dużą dowolnością. Możemy grać samotnie lub wybrać rywalizację w sieci w trybie PvP. Możemy uprawiać ziemię, zakładać nowe osady i dbać o ich rozwój, dbać o ekwipunek, zbierać rzeczy potrzebne dla zwierząt. Wszystkimi terenami zarządzamy pod względem ekonomicznym i wizualnym. Bitwy staczamy z innymi zalogowanymi uczestnikami gry lub rywalizujemy ze sztuczną inteligencją – wówczas pięciu graczy walczy z siłami trzykrotnie większymi.

Rozgrywka

Gracze mogą dołączyć do jednej z trzech frakcji: Marauders, Syndicate, Convenant. Korzystają z zasobów węzłów, wytwarzają przedmioty, kontrolują osady, wykonują określone zadania, eksplorują świat, lub walczą z potworami. Na każdym poziomie gracz kontruje ataki wrogich mobów. Postać gracza rozwija umiejętności handlu i sprawności związane z uzbrojeniem.
Można kupować domy, a także handlować nieprzydatnymi przedmiotami zyskując złote monety.