Kup klucz Minecraft. Porównaj ceny PC Key do Minecraft Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Minecraft klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Minecraft bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Minecraft W Polsce to zł 79.05

Minecraft jest jedną z najpopularniejszych gier video typu sandbox opracowaną przez Mojang Studios, której gracze wchodzą w interakcje z pełni modyfikowalnym trójwymiarowym światem stworzonym z bloków i jednostek. Zróżnicowane sposoby rozgrywki pozwalają graczom wybrać sposób gry, pozwalając na niezliczone możliwości. Gra dostępna jest na wielu platformach (min. PC, Playstation, Android, macOS).

Świat gry skonstruowany jest z biomów. Każdy biom wyróżnia się odmiennymi warunkami klimatycznymi i przyrodniczymi – występuje m.in pustynia, dżungla, lodowiec, tajga, ocean. W każdym biomie spotkamy inne style budowy wiosek, zamieszkiwanych przez NPC – wieśniaków, spotkamy też odmienne moby i różne surowce do pozyskania. Każdy biom składa się z bloków, które gracz może wydobywać i przetwarzać – poznawać receptury i tworzyć własne unikalne budowle. Oprócz budowania można wytwarzać broń i pancerze aby mierzyć się z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Dla najbardziej wytrwałych i żądnych przygód graczy czeka piekło – „Nether” oraz inny wymiar „End”. Głęboko w „ziemi” można poszukiwać cennych surowców takich jak złoto, kryształy i diamenty. Dla tych, którzy wola prowadzić bardziej spokojny tryb życia pozostaje możliwość uprawy roślin i hodowli zwierząt. W biomach można natknąć się również na ciekawe miejsca do eksploracji: na pustyniach znaleźć można piramidy z ukrytym skarbem i pułapką, w dżungli natomiast – starożytne świątynie. We wcześniej wspomnianych wioskach natknąć się można na rzemieślników i handlarzy, z którymi można handlować.

Minecraft to świat cały czas rozwijany, świat niekończącej się przygody. Tryby gry pozwolą na dostosowanie rozgrywki do swoich potrzeb:
Kreatywny – pozwoli graczowi na niczym nieskrępowaną budowę. Jest to tryb przeznaczony dla prawdziwych budowniczych, którzy nie chcą marnować czasu na pozyskiwanie surowców.
Przetrwanie – w tym trybie gracz będzie musiał zatroszczyć się o to aby przeżyć – m.in. zadbać o swoje wyżywienie oraz zadbać o obronę przed wrogami (zwłaszcza nocą)