Kup klucz Mass Effect Legendary Edition. Porównaj ceny PC Key do Mass Effect Legendary Edition Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Mass Effect Legendary Edition klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Mass Effect Legendary Edition bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Mass Effect Legendary Edition W Polsce to zł 22.5

Mass Effect Legendary Edition jest to zremasterowana trylogia serii RPG Mass Effect.
Owa wersja to zestawienie zremasterowanych wersji trzech pierwszych odsłon kultowego cyklu gier RPG akcji. Wydawcą marki jest dobrze znana ,posiadająca prawa do nazwy marki firma Electronic Arts. W pakiecie otrzymamy Mass Effect 1, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, wszystko w poprawionej wersji audio-wizualnej. Dodatkowo zawarte są wszystkie DLC wraz z bonusowymi pakietami broni i pancerzy. Niestety moduł multiplayer został wycofany z tej produkcji. Akcja gry rozgrywa się pod koniec XXII wieku. Ludzkość odnalazła starożytną technologię opracowaną przez wymarłą rasę Protean. Wszystko to spowodowało, że loty międzygalaktyczne nie stanowią problemu. Problem stanowią inne, wrogo nastawione cywilizacje, z którymi będziemy musieli się zmierzyć.

Gameplay i mechanika.

Gra wymaga od nas celnego strzelania. Do wykorzystania mamy wiele przeróżnych typów broni. W walce będziemy musieli również używać wielu zdolności bojowych. Wcielamy się w rolę komendanta wydającego polecania naszym towarzyszom. Za eliminację wrogich jednostek dostaje punkty doświadczenia, które możemy wykorzystać do rozwoju naszej postaci. Rozmawiając z innymi, trzeba być cały czas czujnym, gdyż linie fabularne, w tym dialogi, odgrywają kluczową rolę. Wybory dialogowe wpływają na charakter naszej postaci, a także na relacje w drużynie. Warto być uważnym, żeby dokonać właściwego wyboru.

Z mechanicznych zmian istotną rolę odgrywa tryb 4K w 60 klatkach na sekundę. Poprawiono strzelanie, zarządzenie ekwipunkiem. Modele, tekstury, efekty świetlne czy shadery są bardziej realistyczne. Kreator postaci został znacząco ulepszony. Wszystko to powoduję, że gameplay staję się bardzo spektakularny