Kup klucz Inscryption. Porównaj ceny PC Key do Inscryption Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Inscryption klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Inscryption bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Inscryption W Polsce to zł 46.33

Szyfrowanie

Inscryption to gra wideo wyreżyserowana przez Daniela Mullinsa, opracowana przez Daniel Mullins Games i wydana przez Devolver Digital. Szyfrowanie jest generowane przez mały zespół, bez zaangażowania i wsparcia dużych korporacji wydających gry. Dlatego gra jest niezależna. Inscryption to tajemnicza gra karciana, która jest nie lada horrorem dla gracza. Mimo że ta gra dla jednego gracza jest mroczna, jest bardzo ekscytująca i kryje w sobie wiele przygód.

Jak gra się w szyfrowanie?

Gra rozpoczyna się w ciemnej kabinie, w której gracz siedzi przy stole, z diabelską istotą po przeciwnej stronie. Stwór uczy gracza, jak grać w grę karcianą. Karty te są oparte na rzeczywistych lub fikcyjnych zwierzętach. Każda karta opatrzona jest obrazem, nazwą, prawdopodobnymi identyfikatorami i wskaźnikiem zdrowia. W porównaniu z innymi elementami wskaźnik zdrowia i prawdopodobne identyfikacje są mniej istotne w rozgrywce. Ich celem jest wskazanie typu karty.

Plansza używana do gry w karty to siatka z 3 rzędami i 4 kolumnami. W pierwszym i trzecim rzędzie znajdują się karty gracza, podczas gdy w drugim znajdują się karty stwora, który w tym przypadku jest przeciwnikiem. Niektóre karty mają moc ataku, podczas gdy inne mogą blokować inne karty. Istnieją jednak karty specjalne, których siła ataku jest większa niż kart blokujących. Inne moce obejmują zanurzenie się pod wodę w celu ucieczki przed atakami oraz zdolność do uderzania przeciwnika z wielu kierunków.

Dlatego gracze powinni być strategiczni i wystarczająco sprytni, aby efektywnie wykorzystywać moc swoich kart. Pod koniec tury każdej ze stron dzwonią dzwonkiem, a ich wynik jest zapisywany na wadze. W zależności od wyniku, na końcu skali przeciwnika umieszczane są kamienie. Każdy gracz stara się przechylić szalę zwycięstwa na stronę przeciwną. Gracz musi szczególnie postarać się ograć diabelskiego stwora i uciec z kabiny.