Kup klucz HUMANKIND. Porównaj ceny PC Key do HUMANKIND Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do HUMANKIND klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w HUMANKIND bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza HUMANKIND W Polsce to zł 24.92

Humankind to gra strategiczna firmy Amplitude Studios wydana przez firmę Sega

Fabuła

Fabuła, podobnie jak w każdej tego typu grze, nie jest opowiadana wprost. Tworzy ją gracz, który przechodząc setki cykli, na bieżąco kreuje rzeczywistość. Rozpoczynamy od małego plemienia w epoce neolitu. Pierwszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego terenu, aby założyć pierwszą osadę. Następnie to my, krok po kroku, tworzymy historię.

Historia

2019 – początek projektu Humankind.
2019 – pod koniec roku oficjalne ogłoszenie projektu.
2020 – na platformie dostępne 7-dniowe demo.
2021 – otwarte testy, zwane „OpenDev”.
2021 – w sierpniu gra zostaje oficjalnie wydana.

Mechanika gry
Gra opiera się głównie na dwóch rodzajach surowców niezbędnych do bieżącej egzystencji i rozwoju. Pierwszym z nich jest złoto, dzięki któremu tworzymy i ulepszamy jednostki, a także kupujemy materiały. Drugim są wpływy, które umożliwiają tworzenie miast. Waluta ta ma także znaczenie dyplomatyczne, ponieważ za darmo możemy zawrzeć traktat.
Aby przejść do kolejnej epoki, musimy zebrać 7 gwiazdek. Przejście to daje możliwość ponownego wybrania jednej z kultur.

Rozgrywka

Zadaniem gracza jest przeprowadzenie swojej cywilizacji przez sześć epok.
Rozpoczynamy od zarządzania niewielkim koczowniczym plemieniem, skoncentrowanym na zbieraniu pożywienia. Po kilku turach mamy możliwość adaptacji określonego wzorca cywilizacji. Rozwój naszego państwa zależny jest od zakładania nowych miast. W tym celu podbijamy nowe terytoria, zakładając na nich posterunki, które stają się zalążkami nowych miast. Wprowadzamy rozmaite zasady, którymi mają rządzić się nasi poddani.
W grze nie jesteśmy sami. Poszczególni przywódcy mają różne pomysły dotyczące rozwoju swoich państw. Różnią się także stosunkiem do sąsiadów. Ważną rolę odgrywa dyplomacja pozwalająca stosować naciski na inne społeczności, które znalazły się w trudnej sytuacji. Nieuniknione jest prowadzenie wojen. Podstawą sukcesu jest odpowiednie ustawienie wojsk i umiejętność wykorzystania ukształtowania terenu.