Kup klucz Hogwarts Legacy. Porównaj ceny PC Key do Hogwarts Legacy Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Hogwarts Legacy klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Hogwarts Legacy bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Hogwarts Legacy W Polsce to zł 77.38

Dziedzictwo Hogwardu to nowy, wciągający tytuł RPG z otwartym światem, zabierający graczy na niezapomnianą przygodę do świata znanego nam wszystkim z powieści J.K. Rowling oraz powstałej na ich podstawie serii filmów o Harrym Potterze. Za produkcję odpowiada przedsiębiorstwo Avalanche Software. Grę wydaje natomiast Warner Bros Games, pod szyldem Portkey Games. Studia specjalizują się w grach z kategorii Wizarding World i mają duże doświadczenie w zakresie tworzenia gier z serii Harrego Pottera, wydając m.in. takie tytuły jak: Harry Potter: Hogwarts Mystery czy Harry Potter: Wizards Unite.

Nadejdzie czas, w którym będziecie musieli wybierać między tym, co słuszne, a tym, co łatwe

Dziedzictwo Hogwardu oferuje odrębną historię od tej znanej nam z książek i filmów. Fabuła osadzona jest w XIX wieku, oferując graczom swobodę stworzenia własnej postaci, czarownicy lub czarodzieja, którymi chcą być w Dziedzictwie Hogwartu. Gracze będą mogli także wybrać swój dom. Otwarty świat i swobodna eksploracja stawiać będzie graczy przed wieloma trudnymi wyborami, dzięki którym będą mogli realnie wpływać na świat, którego są częścią.

Ciekawość to nie grzech

Oprócz zwiedzenia ikonicznych lokacji, takich jak zamek Hogward, gracze będą mogli zobaczyć nowe miejsca, jak Zakazany Las czy Wioska Hogsmeade.

Co ma być to bedzie, a jak już bedzie to trzeba się z tym zmierzyć

Dziedzictwo Hogwardu oferuje ogromny wybór zaklęć, które samemu będzie można łączyć i modyfikować, a ponadto bogaty wybór talentów, umiejętności czy ulepszeń do wyboru, tak by walka z różnorodnymi przeciwnikami była zarówno ekscytująca, jak i immersyjna. Gracz będzie mógł także zmieniać swoje wyposażenie, zwiększając swe umiejętności ofensywne bądź defensywne. Możliwe będzie także oswajanie i dosiadanie magicznych zwierząt, latanie na miotle czy nauka alchemii. Oczywiście ich nauka może (i powinna!) odbywać się poprzez uczestnictwo w wykładach Hogwardzkiej Akademii. Przygoda czeka!