Kup klucz GTA 5. Porównaj ceny PC Key do GTA 5 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do GTA 5 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w GTA 5 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza GTA 5 W Polsce to zł 11.65

Najnowsza część kultowej serii Grand Theft Auto od firmy Rockstar. Gra powraca do Los Santos: niegdyś klejnotu Zachodu, który obecnie jest pogrążony w gospodarczej niepewności. Dostań do dyspozycji trzech nowych bohaterów pomiędzy którymi możesz się przełączać w dowolnym momencie: doświadczonego kryminalistę Michaela de Sante, impulsywnego Trevora Philipsa i stawiającego swoje pierwsze kroki w świecie przestępczym Franklina Clintona. Różnią się nie tylko podejściem ale i umiejętnościami.

Zwiedź największy i najbardziej dynamiczny świat w historii serii. Tym razem oprócz głównych i pobocznych misji możesz doświadczyć zdarzeń losowych sprawiających, że Los Santos naprawdę żyje.

Graj ze znajomymi

Tryb Grand Theft Auto Online pozwalający na rozgrywkę dla 30 graczy. Tryby gry to między innymi wyścigi, deathmatch, walka o przetrwanie czy freemode, który daje do dyspozycji cały świat gry. Stwórz swoją własną postać w kreatorze i dostosuj zarówno jej wygląd jak i umiejętności, bierz zlecenia od innych graczy lub postaci fabularne, wydawaj pieniądze na , stroje, pojazdy, nowe bronie i nieruchomości w których możesz podejmować nowe zadania.

Stwórz własny scenariusz

Tryb reżyserski umożliwiający graczom inscenizacje własnych historii z wykorzystaniem zarówno postaci z trybu fabularnego jak i losowych pieszych oraz zwierząt. Oprócz funkcji kamery takich jak filtry, montaż, przyspieszenie i spowolnienie można używać również muzyki ze stacji radiowych znajdujących się w GTA oraz umieszczać swoje filmy bezpośrednio na Youtube lub Social Club.

Muzyka

Powrót znanego ze ścieżki dźwiękowej gry duetu The Alchemist i Oh No będącego gospodarzami radiostacji The Lab FM oraz oferującego nowe, ekskluzywne utwory.

Powrót wszystkich klasycznych wyróżników serii takich jak czarny humor, dbałość o detale i satyra na współczesną kulturę.