Kup klucz Granblue Fantasy Relink. Porównaj ceny PC Key do Granblue Fantasy Relink Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Granblue Fantasy Relink klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Granblue Fantasy Relink bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Granblue Fantasy Relink W Polsce to zł 127.13

Witaj w urokliwym świecie „Granblue Fantasy Relink” – ekscytującej gry akcji RPG osadzonej w Królestwie Nieba, gdzie liczne wyspy unoszą się na wielkim błękitnym obszarze. Przejmij rolę kapitana załogi powietrznej, w towarzystwie żywiołowego małego smoka o imieniu Vyrn oraz młodej dziewczyny o tajemniczych mocach o imieniu Lyria. Razem żeglujesz z barwną ekipą, obejmującą zarówno królów, jak i dziwaków, w kierunku Estalucii – mitycznej wyspy za końcem nieba.

Odkryj Tajemnice Zegagrande Skydom

W Zegagrande Skydom wyspy są strzeżone przez potężne istoty zwane Bestiami Pierwotnymi, a wiatry przynoszą opowieści o tajemniczej organizacji znaniej jako Kościół Avii. Rozwijaj intrygi sięgające daleko poza granice Zegagrande i włącz się do walki o los Królestwa Nieba.

Rozgrywka

Weź udział w czasie rzeczywistym w walce z czteroosobową drużyną w tym RPG akcji – wybierz spośród różnorodnej ekipy niebańskich żeglarzy, z każdym posiadającym unikalne bronie, umiejętności i style walki. Współpraca jest kluczem, a mechaniki oparte na drużynie, takie jak Ataki Łączone i Łańcuchowe Eksplozje, pomagają ci miażdżyć przeciwników w spektakularny sposób. Pokonuj zadania samodzielnie lub z pomocą innych graczy w trybie współpracy do 4 graczy, aby pokonać zdradzieckich wrogów i zdobyć rzadkie łupy do dalszego wzmocnienia swojego ekwipunku. Każdy wróg i formacja drużyny mają swoje własne mocne strony i słabości – kluczem do zwycięstwa jest zrozumienie, jak te elementy ze sobą współpracują.

Czy szybka walka nie dla ciebie?

Tryby asysty mogą zapewnić dostępność dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności. Włącz Pełną Asystę, aby wszystkie akcje były wykonywane automatycznie podczas walki!

Niebo Pełne Opowieści

Niebo jest bogate w historie i lore. Przeglądaj dziennik Lyrii w dowolnym momencie gry, aby uzyskać dostęp do skarbca zapisów na temat ludów świata, miejsc i więcej. Oprócz bogatej oferty zadań pobocznych, Epizody Przeznaczenia pozwalają ci zagłębić się w przeszłości każdego członka twojej załogi!

Opracowane przez Cygames, Inc.