Kup klucz Gotham Knights. Porównaj ceny PC Key do Gotham Knights Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Gotham Knights klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Gotham Knights bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Gotham Knights W Polsce to zł 90.63

Rycerze Gotham (ang. Gotham Knights) jest fabularną grą akcji opartą na motywach komiksów o Batmanie. Producentem gry jest WB Games Montréal, a wydawcą Warner Bros. Interactive Entertainment. Premiera przewidziana jest na rok 2022. Według zapewnień autorów fabuła jest opowieścią oryginalną i nie stanowi kontynuacji poprzednich wersji.

Fabuła

Przyjaciele Batmana otrzymują od niego wiadomość, którą przygotował na wypadek swojej śmierci. Batman nie żyje. Bez niego, w mieście szybko następuje chaos. W tej sytuacji, odpowiedzialność za porządek na ulicach spada na 4 jego wychowanków. Do Batrodziny należą: Batgirl, Nightwing, Red Hood, oraz Robin i do nich należy teraz ochrona Gotham. W sytuacji gdy nowe niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice miasta, muszą zaktywizować policjantów i zasiać przestrach w szeregach przestępców. Porządek należy zaprowadzić w 5 dzielnicach, zwalczając przestępczość wszędzie, gdzie tylko ją napotkamy. Niekiedy odkrywamy mroczne tajemnice z historii miasta. Tutaj kluczową rolę odgrywa organizacja znana jako Trybunał Sów, która w ukryciu, od wielu lat ma wpływ na wszystko, co dzieje się w mieście. W trakcie gry mamy szansę zmierzyć się z klasycznymi czarnymi charakterami, takimi jak Pingwin, Two Face czy Mr. Freeze.

Rozgrywka

Możemy przemieszczać się na motocyklu (batcycle), ale przejście na ruch pieszy jest płynne. Jeśli chcemy, a nie wymaga tego misja, całą grę możemy poruszać się pieszo. Każde spotkanie skutkuje walką i zdobywaniem PD, a także osiąganiem poziomów. Okazuje się, że nasi przeciwnicy automatycznie dostosowują swój poziom do nas, a to sprawi, że będą uderzać mocniej i będą mieli więcej zdrowia. Mamy do dyspozycji system zarządzania sprzętem i poziomowaniem. Możemy modyfikować broń do walki wręcz i na dystans oraz strój. Poziomowanie jest związane z każdą postacią oddzielnie. Jako wychowankowie Batmana wszyscy mają podobny styl walki, który jednak ewaluuje indywidualnie i ma różne specjalizacje.

Tryb gry

Grać możemy samodzielnie lub w trybie współpracy dwóch graczy. Jeśli gramy solo, możemy swobodnie dokonywać zmian w postaci, którą kierujemy.