Kup klucz Forza Horizon 5. Porównaj ceny PC Key do Forza Horizon 5 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Forza Horizon 5 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Forza Horizon 5 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Forza Horizon 5 W Polsce to zł 80.46

Forza Horizon 5 gra wyścigowa opracowana przez Playground Games i wydana przez Xbox Game Studios. Piąta edycja cyklu Forza Horizon i dwunasta części Forza.

Fabuła

Akcja rozgrywa się w Meksyku. Bierzemy udział w festiwalu, który jest jednocześnie swego rodzaju samochodowym świętem.

Historia

2012 – początek serii gier wyścigowych Forza Horizon, początkowo zatytułowanych Forza Motosport.
2014 – 2018 – powstają edycje Forza Horizon 2 , 3 i 4.
2021 – premiera Forza Horizon 5.

Mapa

Tereny są bardzo zróżnicowane. Znajdują się tu rozległe pustynie, lasy deszczowe, nieznane, starożytne ruiny, malownicze kaniony, oraz wspaniałe plaże. Są też mniejsze i większe osady, miasteczka, i wielkie miasto Guanajuato. Klimat to zmieniające się pory roku. W wybranych lokacjach możemy spotkać opady śniegu. Występują także dynamiczne zjawiska atmosferyczne, jak burze piaskowe, czy gwałtowne tropikalne nawałnice.

Samochody

Do wyboru mamy setki samochodów, pojazdów reprezentujących wszystkie kategorie i epoki. Są tu bolidy, terenówki, rajdówki, modele sportowe lub najnowsze hipersamochody. Możesz wybierać auta współczesne, historyczne, a nawet wyprodukowane przed II wojną światową. Możliwe jest modyfikowanie pojazdów poprzez tuning mechaniczny. Inną ciekawostką jest możliwość otwierania i zamykania dachów kabrioletów w trakcie jazdy.

Rozgrywka

Gra zawiera kilka trybów. Dostępna jest Kariera, gdzie wcieleni w kierowcę, pokonujemy poszczególne etapy rozwoju, aby w końcu stać się wyścigowym ekspertem, który ma najlepsze umiejętności i dysponuje najlepszymi samochodami. W trybie Ekspedycja odwiedzamy różne części mapy, gdzie podziwiamy piękne krajobrazy, napotykamy różne zjawiska, takie jak wybuchające wulkany, a także mamy do czynienia z dynamicznie zmieniającymi się zjawiskami pogodowymi. Dodatkowo mamy także serię wyzwań: próby czasowe czy zbieranie punktów na trudnych zakrętach. W Horizon Arcade występuje seria wydarzeń publicznych, do których mają dostęp wszyscy gracze.