Kup klucz FIFA 23 Ultimate Team Starter Bundle. Porównaj ceny PC Key do FIFA 23 Ultimate Team Starter Bundle Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do FIFA 23 Ultimate Team Starter Bundle klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w FIFA 23 Ultimate Team Starter Bundle bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza FIFA 23 Ultimate Team Starter Bundle W Polsce to zł 21.56

Nadchodzi wyczekiwana FIFA 23, która wprowadza ekscytujące i znaczące zmiany w długoletniej serii piłkarskiej.
FIFA 23 to gra, która oznacza koniec ery dla EA.EA Sports zakończy swój związek z FIFA po trzech dekadach. FIFA 23 będzie ostatnią grą z serii o nazwie FIFA.

FIFA, znana jako FIFA Football, to seria gier wideo tworzonych i wydawanych co roku przez Electronic Arts pod marką EA Sports. Od 2011 roku gra dostępna jest w 18 językach i w 51 krajach. Seria FIFA znalazła się na liście światowego rekordu Guinnessa jako najlepiej sprzedająca się seria sportowych gier wideo na świecie, sprzedając się w ponad 325 milionach egzemplarzy do 2021 r.

Czym nas zaskoczą twórcy FIFA 23?

Wygląda na to, że EA jest zdeterminowane, by zamknąć tę współpracę z hukiem. Po oficjalnym ujawnieniu gry, EA potwierdziło, że oprócz Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata Kobiet, a po raz pierwszy także drużyn kobiecych, odbędą się również rozgrywki cross-play.

FIFA 23 ze sloganem The World’s Game Powered by Football została zaprezentowana światu w lipcu 2022 roku z zupełnie nowym zwiastunem, który potwierdza datę premiery gry we wrześniu i nowe ekscytujące funkcje, które będą częścią gry.

EA oficjalnie ogłosiło gwiazdy okładki FIFA 23: Kylian Mbappe i Sam Kerr.Po raz trzeci z rzędu Mbappe będzie gwiazdą standardowej edycji FIFA 23, z wyjątkiem Australii i Nowej Zelandii, ponieważ w tych regionach to Sam Kerr będzie gwiazdą okładki.

Po raz pierwszy w historii EA SPORTS weźmie udział w rozgrywkach kobiecych, a EA mówi, że “po raz pierwszy w historii EA SPORTS FIFA będziecie mogli zagrać jako żeńskie drużyny klubowe, ponieważ Barclays FA Women’s Super League i Division 1 Arkema zbliżają się do FIFA 23. ”

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze oraz Mistrzostwa Świata Kobiet w 2023 w Australii i Nowej Zelandii będą również dostępne jako “aktualizacje po uruchomieniu bez dodatkowych opłat”.

Prawdopodobnie największą innowacją w rozgrywce w FIFA 23 jest Power Shots.
Power Shots mają znacznie dłuższe animacje niż zwykłe strzały, gdy napastnik podkręca się, aby rozbić piłkę obok niczego nie podejrzewającego bramkarza.