Kup klucz FIFA 22. Porównaj ceny PC Key do FIFA 22 EA App

Porównaj ceny i kup tanio klucz do FIFA 22 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w FIFA 22 bezpośrednio przez EA App na PC.

Obecna najniższa cena klucza FIFA 22 W Polsce to zł 48.36

EA SPORTS zaskakuje nowym obliczem futbolu! FIFA 22 przenosi gracza znacznie bliżej rzeczywistych doznań dzięki ulepszeniom podstaw rozgrywki oraz potężnej dawce innowacji we wszystkich trybach gry. Dopracowana w najmniejszym szczególe grafika i niepowtarzalna, prawdziwa oprawa muzyczno – dźwiękowa zapewnią niezapomniane emocje.

Tryby gry:

Tryb kariery

Urzeczywistnij swoje sny o realizowaniu się zarówno jako selekcjoner i zawodnik. Stwórz wymarzoną drużynę, zaprojektuj jej stroje, wybuduj własny stadion i zdecyduj w jakiej lidze chcesz się zmierzyć. Zarządzaj swoją drużyną, awansuj i poprowadź ją do zwycięstwa w chwale. Możesz także sprawdzić swoje umiejętności jako zawodnik w trybie niezwykle zaawansowanej i rozbudowanej Kariery Gracza. Poczuj się jak profesjonalista i podążaj swoją ścieżką.

Volta Footbol

Przenieś się w świat ulicznej piłki nożnej. Stwórz zawodnika i zaprezentuj siebie grając w pojedynkę lub wspólnie ze swoją ekipą na boiskach całego świata. Zdobywaj nagrody i rozwijaj swoje umiejętności biorąc udział w wyjątkowych wydarzeniach i odwiedzając specjalne lokalizacje każdego sezonu. Odblokuj nowy sprzęt gromadząc PD i sprawdź co jeszcze może zaoferować Ci gra.

FIFA Ultimate Team

Zaangażuj się w ten najpopularniejszy sposób rozgrywki. Stwórz drużynę marzeń spośród tysięcy graczy z całego świata futbolu. Wybierz niepowtarzalne stroje, znaki klubowe i zbuduj unikatowy stadion, dzięki czemu pozostawisz trwały ślad w historii piłki nożnej. Rozgrywaj mecze przeciwko zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji albo staw czoła innym graczom społeczności.

Niezrównany realizm

Wciel się w najlepszych piłkarzy świata w rozgrywkach najwyższej rangi, w tym w Lidze Mistrzów UEFA, Lidze Europy UEFA, nowym turnieju – Lidze Konfenercji Europy UEFA, Południowoamerykańskiej CONMEBOL, Premier League, Bundeslidze, Hiszpańskiej LaLiga oraz wielu innych.