Kup klucz Elden Ring. Porównaj ceny PC Key do Elden Ring Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Elden Ring klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Elden Ring bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Elden Ring W Polsce to zł 59.06

Elden Ring to nadchodząca gra typu RPG. Została opracowana przez FromSoftware, a publikację zawdzięcza Bandai Namco Entertainment. Gra została wyreżyserowana przez Hidetakę Miyazakiego we współpracy z Georgem R.R. Martinem.

Rozgrywka w królestwie

Akcja gry toczy się w krainie Lands Between, w czasach po zniszczeniu tytułowego Elden Ring i po rozproszeniu się jego odłamków. Królestwo rządzone jest przez potomstwo królowej Mariki Wiecznej, z których każdy posiada odłamek Pierścienia. Wygnańcy z Lands Between utracili łaskę Pierścienia.
Gracze muszą przemierzyć królestwo, aby znaleźć wszystkie Wielkie Runy, przywrócić Elden Ring i zostać Lordem Eldenów.

Co jeszcze na nas czeka?

Akcja Elden Ring rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby i skupia się na walce i eksploracji. Reżyser Miyazaki wyjaśnia, że na początku gracze zaczynają od podstawowej mapy, ale z czasem otrzymają dostęp do swobodnej eksploracji Lands Between, w tym sześciu głównych obszarów, zamków, fortec i katakumb rozsianych po całej mapie otwartego świata. Gracze stopniowo otrzymują dostęp do kolejnych części gry.
W trakcie rozgrywki, gracze napotkają zarówno postacie niezależne (NPC), jak i wrogów (półbogów), którzy rządzą głównym obszarem i będa służyć jako bossowie w grze.
Bitwa opiera się na elementach budowania postaci i związanej z nią wartością intelektualną. Wiąże się z walką wręcz z bliskiego dystansu – z wykorzystaniem zdolności magicznych, a także mechaniki blokowania i unikania. Elden Ring wprowadzi walkę na koniu i system skradania się, który będzie podstawowym elementem rozgrywki.

W grze pojawi się pasek wytrzymałości postaci gracza. Mechanika wskrzeszania po śmierci nie będzie dostępna, jednak dodano pewne elementy, aby zapewnić postęp graczowi. Dostępna będzie szeroka gama broni, a gracze będą mogli wytworzyć własny oręż przy użyciu materiałów znalezionych w świecie. W grze pojawi się również mechanika przyzywania, w ramach której gracze będą mogli przyzywać rozmaite duchy – między innymi pokonanych wcześniej wrogów, którzy służyć nam będą jako sojusznicy. Tryb wieloosobowy pozwoli innym graczom zostać dodanym do wspólnej rozgrywki.