Kup klucz EA Sports WRC 2023. Porównaj ceny PC Key do EA Sports WRC 2023 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do EA Sports WRC 2023 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w EA Sports WRC 2023 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza EA Sports WRC 2023 W Polsce to zł 111.33

Zanurz się w ekscytacji świata rajdów z EA SPORTS WRC 2023, najnowszym dodatkiem do udanej serii gier WRC. W tej grze gracze mogą doświadczyć autentycznego profesjonalnego doświadczenia z rajdów, gdzie będą prowadzić swój zespół do zwycięstwa przeciwko najlepszym kierowcom, samochodom i zespołom rajdowym na świecie.

Rozpocznij budowanie

Pierwszym krokiem w EA SPORTS WRC 2023 jest wybór miejsca na drabinie WRC, od którego gracze rozpoczną swój pierwszy sezon. Gracze mogą rozpocząć podróż od klasy Junior WRC, gdzie samochody Rally3 stanowią doskonały punkt wejścia dla nowych graczy. Alternatywnie, gracze mogą zacząć od WRC 2, albo nawet skoczyć prosto w głębię z samochodami Rally1 w najwyższej klasie rywalizacji.

Stwórz własny zespół rajdowy

Po wyborze klasy gracze rozpoczną proces tworzenia własnego zespołu rajdowego. Zaczyna się to od stworzenia marki zespołu, w tym nazwy i kolorów, przed spotkaniem z głównym inżynierem i dobroczyńcą.

Kalendarz śledzi wszystko

Kalendarz śledzi wszystkie nadchodzące rajdy, specjalne wydarzenia, znaczące kamienie milowe i wiele więcej. Gracze nie tylko będą mogli prowadzić wiele samochodów ze świata rajdów, ale także będą mogli budować i dostosowywać swój własny samochód, pozostawiając trwały ślad w historii rajdów.

Zaprojektuj swój własny samochód rajdowy

W połowie lat 2000-tych Colin McRae kontynuował swoje lata sukcesów rajdowych ambitnym projektem stworzenia zupełnie nowego samochodu rajdowego, McRae R4. Podczas gdy gracze mogą prowadzić McRae R4 w EA SPORTS WRC (pełna lista samochodów tutaj), mogą także podążać śladami Colina, projektując i rozwijając swój własny nowoczesny samochód rajdowy od podstaw.

Doświadczaj momentów z historii WRC

Przez ostatnie 50 lat Mistrzostw Świata Rajdów FIA widzieliśmy liczne spektakularne i ikoniczne momenty, od wysoce dominujących występów po heroiczne rajdy rekonwalescencyjne. Wiele z nich można doświadczyć first-hand w trybie „Moments”, jednocześnie ucząc się więcej o historii sportu i śledząc obecny okres WRC.