Kup klucz EA Sports UFC 5. Porównaj ceny PC Key do EA Sports UFC 5 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do EA Sports UFC 5 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w EA Sports UFC 5 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza EA Sports UFC 5 W Polsce to zł 206.79

Electronic Arts Inc. i UFC®, światowa czołowa organizacja sztuk walki mieszanej, zaprezentowały grę EA SPORTS™ UFC® 5. Debiutując po raz pierwszy w historii serii na silniku Frostbite™, gra charakteryzuje się szczegółowymi rysunkami zawodników i płynną wydajnością 60 klatek na sekundę.

Uszkodzenia i Realizm

Uszkodzenia w UFC 5 są przedstawione w wizceralny sposób, z zachowaniem wierności sportowej. Ponad 64 000 możliwych kombinacji uszkodzeń twarzy, nowa fizyka płynów oraz system cząsteczkowy krwi i potu zmieniają wygląd zawodnika w trakcie walki. Dzięki funkcji Authentic Damage w systemie Real Impact, zadanie rany w oku przeciwnika obniży ich celność w uderzeniach i blokowaniu z powodu ograniczonego wzroku, natomiast wywołanie kontuzji łydki utrudni mobilność. W UFC 5 gracze wchodzą do światowej sławy oktagonu® z dodatkową głębokością strategiczną i realizmem mieszanych sztuk walki (MMA).

„UFC 5 posiada najbardziej zaawansowane funkcje, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w grze z gatunku sportów walki…”

„UFC 5 posiada najbardziej zaawansowane funkcje, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w grze z gatunku sportów walki, a EA podniosło każdy aspekt tej gry na wyższy poziom” – mówi Tracey Bleczinski, wiceprezes ds. globalnych produktów konsumenckich UFC. „Przy każdej nowej iteracji serii EA SPORTS UFC naszym celem jest stworzenie zabawnej i rozrywkowej gry, oferującej większy realizm i głębsze, bardziej angażujące doświadczenie UFC. EA SPORTS ponownie ustanowiło standardy w grach sportów walki, dostarczając prawdziwego nokautu w postaci UFC 5, najlepszej wersji gry do tej pory.”

„Energia od naszych pasjonatycznych fanów i współpraca z UFC pomogły nam osiągnąć przełomową rozgrywkę MMA…”

„Energia od naszych pasjonatycznych fanów i współpraca z UFC pomogły nam osiągnąć przełomową rozgrywkę MMA” – mówi Nate McDonald, główny producent UFC 5. „Frostbite i system Real Impact to prawdziwe game changery, a kiedy połączymy je z debiutem Cinematic K.O. Replay, Seamless Submissions oraz realistycznym tygodniem walki, UFC 5 stanie się tak realistyczne, jak to tylko możliwe.”

UFC 5 obfituje w funkcje, takie jak:

Cinematic K.O. Replay

Finałowe zakończenia walk są prezentowane z intensywnymi, wiernymi sportowym efektami wizualnymi i zwiększoną ekscytacją. Pokazane w superwolnym ruchu, z kinematycznymi kątami i oświetleniem, podkreślają wpływ prawdziwych momentów i odtwarzają dramę UFC.

Seamless Submissions

Premiera mechaniki Seamless Submissions ewoluuje system grapplingowy, wprowadzając szybsze przejścia bez mini-gier, co maksymalizuje płynność rozgrywki. Grapple Assist pomaga początkującym, podczas gdy weterani mogą zgłębiać jego tajniki. Seamless Submissions gwarantuje bardziej płynne i autentyczne doświadczenie na ziemi dla fanów grapplingu.

Fight Week

UFC 5 prezentuje zaktualizowany tryb usługi na żywo, ściśle związany z bieżącymi wydarzeniami w świecie sportu, wprowadzając funkcje takie jak Fight Week i Fight Picks powiązane z rzeczywistymi wydarzeniami UFC.

Online Career Mode

Tryb Online Career obejmuje dobieranie przeciwników oparte na umiejętnościach, postępy w dywizjach i dążenie do tytułów we czterech dywizjach. Gracze mogą rywalizować z różnymi stworzonymi fighterami w każdej dywizji, prezentując różne dostosowania postaci i przedmioty Vanity.

Doctor’s Checks and Stoppages

Poważna kontuzja może skłonić sędziego do zatrzymania walki w celu przeglądu przez lekarza. Nieochronienie się przed obrażeniami może skutkować przerwaniem walki przez lekarza, dodając autentyczne wyzwania strategiczne dla graczy pod zwiększoną presją.

New Strikes and Hit Reactions

Nowe animacje ciosów naśladują profesjonalnych mocnych kopaczy i kickbokserów, włączając zróżnicowane łokcie ground-and-pound, obroty, ciosy w korpus i kopnięcia w łydkę. Dodatkowo, animacje reakcji na uderzenia i fizyka wpływu zwiększają zaangażowanie gracza.

Alter Egos

Alter Egos prezentuje nowe wersje najlepszych zawodników, ukazując kluczowe momenty ich kariery, unikalne wyglądy i powiązane umiejętności.