Kup klucz DOOM Eternal. Porównaj ceny PC Key do DOOM Eternal Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do DOOM Eternal klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w DOOM Eternal bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza DOOM Eternal W Polsce to zł 49.23

DOOM Eternal to nadchodząca gra wideo FPS (first-person shooter), opracowana przez Id Software. Wydawcą gry jest Bethesda Softworks. Jest to sequel Dooma, który ukazał się w 2016 roku.

Platforma do gry w DOOM Eternal

Bethesda nie ogłosiła platform; jednak gracze mogą bezpiecznie spodziewać się wersji na PC, Xbox One, a także Play Station 4. Ponadto istnieje duża szansa, że ​​ludzie zobaczą to na Switchu, biorąc pod uwagę, że jego poprzednik został uruchomiony na platformie Nintendo.

Rozgrywka

Gracz ponownie wciela się w rolę cichego, nienazwanego kosmicznego marine w szaro-zielonej zbroi wspomaganej, który po tym, jak zostaje rzucony w dłuższą podróż do części, które nie są znane jako nagroda gracza za rozdarcie i przedzieranie się przez Demoniczna inwazja Marsa zostaje przeniesiona na Ziemię. Tylko, że jest to Piekło na Ziemi, ponieważ Legiony Piekielne, znane jako okrutne, zaatakowały miejsce narodzin ludzkości.

Legiony piekielne

Piekielne Legiony zniszczyły wszystko, czym kiedyś była Ziemia. Zazwyczaj nie ma nikogo do uratowania i nic do ochrony. Teraz pozostaje tylko zemsta. Gracz używa gołych rąk, pił łańcuchowych i pistoletów, aby dokonać zemsty.

Funkcje

Bethesda stwierdziła, że ​​ta gra zapewni bardziej gorączkową akcję niż jej poprzedniczka. DOOM Eternal będzie miał potężniejszego DOOM Slayera i więcej wrogów niż wcześniej. Gra tym razem odbędzie się na Ziemi; jego poprzednik miał graczy walczących z wrogami na Marsie i piekle.

Strzelby są lepsze

Bronią wybieraną przez Doom Slayera w materiałach promocyjnych jest dwulufowa strzelba.

Błyskawiczny siniak

Twórcy twierdzili, że zamierzają położyć większy nacisk na szybkość i moc Doom Slayera. Na pewno będzie więcej funkcji niż to, ale fani dowiedzą się dopiero w sierpniu podczas QuakeConu.

Kiedy fani dowiedzą się więcej o grze?

Bethesda ogłosiła podczas Electronic Entertainment Expo, że pełna prezentacja gry odbędzie się 10 sierpnia podczas QuakeConu.