Kup klucz Diablo 2 Resurrected. Porównaj ceny PC Key do Diablo 2 Resurrected Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Diablo 2 Resurrected klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Diablo 2 Resurrected bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Diablo 2 Resurrected W Polsce to zł 179.64

Diablo 2 Resurrected to zbliżająca się gra akcji RPG, stworzona wspólnie przez Vicarious Visions i Blizzard Entertainment. Gra została wydana przez Blizzard Entertainment. Jest to remaster Diablo II (2000) oraz jego rozwój Lord of Destruction (2001). Gra Diablo 2 Resurrected ma zostać wydana na Nintendo Switch, Windows, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X wraz z Series S.

Rozwój

Prace nad Diablo II: Resurrection rozpoczęły się około 2019 roku, jako połączony wysiłek zespołu Vicarious Visions i zespołu Blizzard Diablo w tym czasie, jako uzupełnienie pod przewodnictwem firmy Blizzard, brata, Activision. Według J. Allena Bracka, prezesa Blizzarda, Vicarious był odpowiedzialny za zarządzanie interfejsem użytkownika gry, podczas gdy Blizzard zarządzał silnikiem gry, a także kombinacją funkcji Battle.net w remasterze.

Na około miesiąc przed lutowym ogłoszeniem gry Diablo II: Resurrection, Activision poinformowało, że Vicarious został przeniesiony i przeniesiony do struktury firmy Blizzarda. Brack potwierdził, że to posunięcie było wynikiem tego, że Vicarious posiadał w tym czasie obszerne informacje na temat serii Diablo, aby nie tylko dalej zapewniał wsparcie dla Resurrected, ale także dla Diablo IV, a także innych właściwości Blizzarda. Z powodu utraty kodu gry nie byli pewni, czy uda się stworzyć remaster gry. Na szczęście udało im się odzyskać większość danych, tworząc remaster gry z ulepszoną grafiką i grafiką.

Dwie gry w jednej

Gra Diablo II Resurrected zawiera całą zawartość czterech akcji w Diablo II, a także jeden akt z jej rozwoju, Diablo IILord of Destruction. Jego rozwój obejmuje również hordę nowej zawartości, w tym nowe przedmioty, dwie dodatkowe grywalne lekcje, eteryczne przedmioty, runy i słowa runiczne oraz wiele innych. Teraz gra przypomina graczom o używaniu punktów umiejętności, a także przypomina, że ​​przydzielanie punktów umiejętności jest wieczne. Remaster pozwoli graczom zaimportować zapisane foldery z oryginalnego Diablo II i kontynuować od tego momentu. W grze nowe i ulepszone funkcje sprawiają, że gracze mogą dzielić się przedmiotami między sobą dzięki dodaniu współdzielonej skrytki, w przeciwieństwie do poprzedniej gry, w której postać muła przyspieszyłaby wymianę. Zachowując oryginalne cechy gry, nowe funkcje sprawiają, że gra jest bardziej ekscytująca dzięki ulepszonej grafice i modelowi 3D.