Kup klucz Dayz. Porównaj ceny PC Key do Dayz Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Dayz klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Dayz bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Dayz W Polsce to zł 101.19

Wstrętny Czarnorus

Dzień Z rozgrywa się na 230-kilometrowej platformie w Czarnorusi, postsowieckim kraju, który został zaatakowany przez wirusa y, jednak kilka osób jest odpornych. Jesteś jednym z ludzi odpornych na odporność. Co zamierzasz zrobić, aby przetrwać, podczas gdy dostępne zasoby są ograniczone i skąpe? Motywem każdego gracza w tej grze jest przetrwanie. Przetrwanie bez względu na okoliczności. Jeśli walczy i zabija o zasoby, niech tak będzie.

W grze wieloosobowej, takiej jak DayZ, wrogość zawsze czai się za rogiem. Dlatego należy mieć otwarte oko podczas przeszukiwania zapasów. Trzeba podjąć naprawdę trudne i starannie wykalkulowane decyzje, aby uniknąć drobnych błędów, które mogą być śmiertelne w paskudnej Czarnorusi. Pogoda jest niesprzyjająca, a środowisko niebezpieczne, roi się od drapieżników i zarażonych. To gra zręcznościowa, przetrwania, emocji i ciągłej walki.

Uważaj, czas zabijać!

W przypadku braku wbudowanego samouczka, płytkich wskazówek, a nawet punktów orientacyjnych, gracz jest całkowicie pozostawiony swoim osobistym wyborom i instynktom przetrwania. Aby jeszcze bardziej pogorszyć sytuację, gra nie przewiduje dodatkowych żyć ani opcji zapisu stanu gry. W związku z tym wymaga trzeźwości i precyzji w każdej podjętej przez gracza decyzji. W końcu głównym celem w tym świecie horroru i śmierci jest przetrwanie jak najdłużej i wszelkimi niezbędnymi środkami. W tym paskudnym i brutalnym terenie otwartego świata; albo zabić, albo zostać zabitym, ponieważ niepowodzenie przekłada się na całkowitą stratę i nowy początek. Więc zachowaj ostrość umysłu dzięki laserowej precyzji skupienia podczas gry. Mówią, że na wszystko jest czas, tu w Czarnorusi jest czas na zabijanie!