Kup klucz Days Gone. Porównaj ceny PC Key do Days Gone Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Days Gone klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Days Gone bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Days Gone W Polsce to zł 62.73

Zombie, jak już zdążyliśmy się przekonać jest to bardzo popularny temat, który pojawia się we wszelkich możliwych formatach rozrywki. Nie mogło go też zabraknąć w grach video.
Bend Studio, czyli autorzy gry Days Gone również skorzystali z tego wątku. Jest to prawdziwy klasyk dla fanów gier akcji i przygody z elementami survivalu.

Zombie w USA? Zawsze.

Akcja gry dzieje się w Ameryce Północnej, gdzieś na wybrzeżu. Piękne otoczenie i spokojne życie mieszkańców drastycznie zmieniło się, kiedy zaatakował tajemniczy wirus. Nic już nie było tak jak dawnej. Zdziesiątkowana ludzkość, opuszczone miasta. Wszędzie zgliszcza i śmierć. No i zombie, które tutaj zostały nazwane „świrusami” przez naszych nieszczęsnych niedobitków.

Główny bohater a.k.a bad boy.

Gracz wciela się w postać jakże ciekawego pana imieniem Deacon St. John, pseudonim Deek. Nasz główny bohater to niezły gagatek, taki prawdziwy twardziel, ze smutną i traumatyczną przeszłością. W każdym razie nie jest to nudny charakter.

Gotowi? Akcja!

Jak to w tego rodzaju grach bywa, nasz bohater, biega po mapie, wykonując główne i poboczne zadania, zbiera materiały i walczy nie tylko z ludźmi ale i bezlitosnymi ofiarami wirusa. Żeby było trudniej, ci drudzy wędrują stadami, które mogą liczyć setki osobników.

Deacon na szczęście ma dosyć rozbudowany arsenał, co nieco nam wszystko ułatwia, posiada też parę ciekawych asów w rękawie. I rozwija się wraz z postępami w grze, nabywa nowych umiejętności i staje się bardziej wytrzymały.

Jedynym towarzyszem broni Deek’a jest jego wierny… motocykl, który ułatwia mu codzienne podróżowanie w tym jakże nieprzyjaznym otoczeniu.

Tematyka choć dosyć powszechna, jest jednak lubiana i popularna. Nie można nie wspomnieć o ładnej szacie graficznej, tematycznych krajobrazach i o wielopoziomowej prezentacji głównego bohatera.