Kup klucz Cyberpunk 2077. Porównaj ceny PC Key do Cyberpunk 2077 Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Cyberpunk 2077 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Cyberpunk 2077 bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Cyberpunk 2077 W Polsce to zł 46.01

Cyberpunk 2077 – fabularna gra akcji przeznaczona dla jednego gracza wydana przez studio CD Projekt Red. Premiera miała miejsce 10 grudnia 2020 roku.

Fabuła

Jesteśmy w 2077 roku w metropolii Night City położonej na kalifornijskim wybrzeżu. Miastem rządzą brutalne megakorporacje. Ulice pełne są zdemoralizowanych gangów i buntowników – cyberpunków. Stajemy się świadkami powolnej degradacji znanej nam cywilizacji. Społeczeństwo pod wpływem szeroko dostępnych modyfikatorów i środków narkotycznych zmienia się w degeneratów. Nie dostając swoich dawek specyfiku, wychodzi na ulice w poszukiwaniu śmierci. Policja nie radzi sobie ze stale narastającą falą przemocy. Zostaje powołana jednostka specjalna – Psycho Squad. To ona wkracza do akcji w przypadkach beznadziejnych. Ważną postacią jest Johny Siverhand, rockman powiązany ze światem przestępczym. Losy piosenkarza przeplatają się z naszym, ale wcale nie oznacza to, że jest naszym sojusznikiem.

Historia

2016 – rozpoczęcie projektu z udziałem zespołu liczącego około 50 osób.
2017 – wczesne szkice zostają wykradzione przez hakerów.
2019 – nawiązanie współpracy z kanadyjskim Digital Scape i Nvidią.
2020 – premiera gry.

Mechanika gry

Znajdujemy się w otwartym świecie, który obserwujemy i reagujemy na wydarzenia. Możemy jednocześnie konwersować, rozglądać się i poruszać. Na przykład możemy rozmawiać, jadąc na motorze. Czasami pojawiają się akcje specjalne, które można realizować w trakcie rozmowy.

Rozgrywka

Wcielamy się w postać o imieniu V. Możemy wybrać płeć, głos, wygląd, sylwetkę i wiele innych parametrów. V może rozwijać umiejętności walki, posługiwania się bronią, hakowania, skrytobójstwa lub sprawności fizycznej.
Zadania zlecane są przez fixerów. Pojawiają się również gry takie jak: hakowanie, boks, wyścigi samochodowe, sztuki walki. Gra jest skończona, gdy V ginie. Jeżeli nie uda mu się ukończyć zadania, jest kontynuowana i może prowadzić do różnych zakończeń.