Kup klucz Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Edition. Porównaj ceny PC Key do Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Edition Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Edition klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Edition bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Edition W Polsce to zł 137.98

Gra ta jest bezpośrednim następcą swojego poprzednika – Modern Warfare z roku 2019. Została ona stworzona przez to samo studio, które zapoczątkowało całą serię.

Fabuła gry

Gracze będą kontynuować historię grupy specjalnej Task Force 141. W tej odsłonie przeciwnikiem będzie tajemnicza organizacja wojskowa, która wszędzie zapuści swoje macki, by osiągnąć swoje mroczne cele.

Ponownie pojawią się postacie, które są dobrze znane fanom serii. W trybie kampanii będzie dostępnych kilka lokalizacji na aż 4 kontynentach!

Rozwój technikaliów

W najnowszej odsłonie płatnej wersji Call of Duty postawiono na kompatybilność z darmową wersją battle royal. A za sprawą ulepszonego silnika został poprawiony poziom szczegółowości detali oraz wprowadzono lepsze wizualnie efekty. Gra będzie także zabezpieczona przed oszustami dzięki wprowadzeniu nowego systemu anty-cheaterskiego RICOCHET.

Mechanika nowej gry

Nowe Call of Duty jest zbudowane na fundamencie poprzednika sprzed 3 lat. Tak więc będzie to typowa strzelanka z trybu pierwszoosobowego. Gameplay głównie opierać będzie się na agresywnych atakach, w których celem będzie jak najszybsza neutralizacja przeciwników. Wiele misji ma być opartych na interaktywnych scenach, dzięki czemu gracze będą mogli poczuć się jakby grali w filmie akcji. Dla pewnego urozmaicenia pojawią się także sekwencje skradankowe.

Wartym odnotowania jest fakt ulepszenia sztucznej inteligencji, która ma nie tylko być bardziej skuteczna w walce z graczem, ale także ma stosować taktyki używane przez współczesnych żołnierzy.

Tryby gry

Standardowo dla serii Call of Duty gracze będą mieli do dyspozycji zarówno kampanię dla jednego gracza jak i możliwość gry wieloosobowej. Tryb multiplayer będzie podzielony na dwa tryby rozgrywki. Pierwszy będzie standardowym PvP, w którym gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na innych zawodnikach. Drugi tryb będzie polegać na kooperacji Special Ops dla trzech osób.