Kup klucz Brick Rigs. Porównaj ceny PC Key do Brick Rigs Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Brick Rigs klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Brick Rigs bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Brick Rigs W Polsce to zł 24.12

Brick Rigs to gra fizyczna typu sandbox, która pozwala budować, prowadzić i niszczyć praktycznie każdy rodzaj pojazdu, jaki można sobie wyobrazić. Czy to dragster, wóz strażacki, wózek widłowy, helikopter, samolot, pociąg, statek, a nawet czołg, prawdopodobnie możesz go zbudować w Brick Rigs.

Kreacje Społeczności

Możesz także przesyłać swoje własne kreacje do Warsztatu, aby podzielić się nimi z społecznością. A jeśli nie masz ochoty na budowanie czegokolwiek, po prostu pobierz jedną z ponad 200 000 już udostępnionych przez innych graczy.

Tryb Wieloosobowy

Tryb wieloosobowy pozwala doświadczyć tej fizyki razem z przyjaciółmi. Możesz organizować wyścigi, derby niszczące, walki powietrzne lub scenariusze awaryjne. Reguły są w Twoich rękach!

Odkryj Świat Brick Rigs

Czy chcesz budować własne pojazdy, czy też pobrać jedną z ponad 200 000 kreacji już udostępnionych w Warsztacie, i doświadczyć dynamicznej fizyki jazdy i niszczenia w Brick Rigs! Opracowane przez Fluppisoft.