Kup klucz BIOMUTANT. Porównaj ceny PC Key do BIOMUTANT Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do BIOMUTANT klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w BIOMUTANT bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza BIOMUTANT W Polsce to zł 57.81

RECENZJA BIOMUTANTA: MUTANT THQ NORDIC NIE DO KOŃCA PRZEKONUJĄCY
Po powrocie z ekskluzywnego cyfrowego wydarzenia mającego na celu ponowne zaprezentowanie Biomutanta prasie branżowej i zignorowaniu wielu sygnałów alarmowych, które od dawna włączały się na samo wspomnienie o dzikim zmutowanym ssaku, byłem szczerze gotów założyć się, że debiutancki tytuł Experiment 101 odciśnie swoje piętno na gatunku RPG akcji. Pomimo pewnych wątpliwości co do personalizacji postaci, produkt rzeczywiście podbił mnie chaotycznym systemem walki i przyjemną post-apokaliptyczną oprawą z zawsze jasnymi kolorami.

Nie wiedziałem jeszcze, że wszystkie inne aspekty produkcji, począwszy od soporowatej fabuły, okażą się nieadekwatne, a w niektórych przypadkach wręcz autodestrukcyjne. Podczas gdy publika już wybierała Biomutanta na „zbawcę” drugiej połowy maja, ja potrzebowałem kilku tygodni, by zmetabolizować rozczarowanie i przygotować się do opowiedzenia Wam o zaletach i wadach zmutowanego tworu THQ Nordic.

O krok od końca świata
Dziki i często charakteryzujący się bujną roślinnością, wspaniały świat Biomutanta żyje w zasadzie na pożyczonym czasie. Podczas gdy wielka apokalipsa spowodowana lekkomyślnymi praktykami korporacji Toxanol doprowadziła do narodzin tak zwanego „Nowego Świata” i zamieszkujących go teraz zmutowanych stworzeń, nowa plaga pustoszy jego ziemie, przyspieszając śmierć gigantycznego Drzewa Życia.

Tylko pokonanie przerażających Pożeraczy Świata – potwornych istot, które pojawiły się po Końcu Czasów i żyją w pobliżu korzeni drzewa – może zatrzymać ten proces, ale ponieważ plemiona mutantów są nadal podzielone, przyszłość świata wydaje się skazana na zagładę. Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza jest stworzenie na tyle silnego i charyzmatycznego alter-ego, by zjednoczyć ich pod jednym sztandarem lub wyplenić raz na zawsze, zapobiegając lub uprzedzając, w zależności od dokonanego wyboru, ostateczną katastrofę. Dzieje się tak dlatego, że ewolucja kampanii Biomutant nie jest z góry określona, lecz kształtowana przez dokonywane wybory.

Ostatecznie BIOMUTANT nie jest do końca przekonywujący.