Kup klucz Assassins Creed Mirage. Porównaj ceny PC Key do Assassins Creed Mirage Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Assassins Creed Mirage klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Assassins Creed Mirage bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Assassins Creed Mirage W Polsce to zł 158.54

Assassin’s Creed Mirage to przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Bordeaux i wydana przez Ubisoft. Jest to trzynasta część serii Assassin’s Creed i następca Assassin’s Creed Valhalla 2020.

Geneza gry

Mirage został opisany jako “mniejszy” tytuł Assassin’s Creed, a gra potrwa około 15-20 godzin, podobnie jak w starszych grach Assassin’s Creed. Została stworzona z okazji 15-lecia serii, podczas której zespół wykorzystał technologię opracowaną dla Assassin’s Creed Valhalla, aby stworzyć grę, która odda hołd oryginałowi.

Co nowego czeka nas w tej odsłonie gry?

W nowej części tej kultowej gry wcielamy się w Basima, przebiegłego złodzieja z koszmarnymi wizjami szukającego odpowiedzi i sprawiedliwości. Gra została opisana jako powrót do początków serii, jednak z dużo większym zasobem broni czy liczby ataków niż kiedykolwiek.

Nowa odsłona jest bardziej liniowa i fabularna, a także jest pomniejszona o liczbę elementów RPG obecnych w ostatnich częściach serii. Gra toczy się głównie w Bagdadzie, który jest podzielony na cztery dystrykty, ale także w Alamut, głównej siedzibie Ukrytych (oryg. Hidden Ones). Parkour, walka wręcz i skradanie się są głównymi elementami gry.

Mirage oznacza również powrót misji “czarnej skrzynki” Assassin’s Creed Unity i Assassin’s Creed Syndicate, w których gracze muszą badać okolicę, aby znaleźć różne sposoby na osiągnięcie i wyeliminowanie swoich celów. Jako Hidden One, Basim będzie miał do dyspozycji duży arsenał broni i narzędzi, w tym sygnaturę Assassin Hidden Blade i bomby dymne.