Kup klucz Alan Wake Remastered. Porównaj ceny PC Key do Alan Wake Remastered Steam

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Alan Wake Remastered klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Alan Wake Remastered bezpośrednio przez Steam na PC.

Obecna najniższa cena klucza Alan Wake Remastered W Polsce to zł 68.89

Alan Wake Remastered to kinowy thriller akcji opracowany przez Remedy Entertainment i wydany przez Epic Games Publishing.

Alan Wake, niespokojny pisarz, rozpoczyna desperackie polowanie na swoją zaginioną żonę, Alice. Po jej dziwnym zniknięciu z północno-zachodniego Pacyfiku Bright Falls, znajduje rozdziały horroru, który twierdzi, że napisał, ale nie pamięta pisania.

Wake pozostaje, pytając o zdrowie psychiczne, gdy serial rozwija się przed jego wzrokiem, strona po stronie: wroga siła magicznej ciemności okrada wszystkich, których spotyka, i wykręca ich przeciwko niemu. Nie ma innego wyjścia, jak walczyć z siłami ciemności, wyposażony jedynie w światło, rewolwer i roztrzaskane kawałki swojej świadomości. Jego wstrząsająca wędrówka w poszukiwaniu odpowiedzi na zagadkę, z którą się zmaga, zabierze go głęboko w noc.

Alan Wake Remastered zawiera oryginalną grę i jej dwupiętrowe dodatki – The Writer i The Signal. Trzymająca w napięciu, epizodyczna historia pełna jest zwrotów akcji, gwałtownych wybuchów akcji i zapierających dech w piersiach klifów, w których do rozproszenia ciemności potrzeba czegoś więcej niż tylko broni. Przerywniki w grze, dziwna liczba aktorów i zapierająca dech w piersiach sceneria północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku zostały ulepszone, dzięki czemu spotkanie jest równie oszałamiające wizualnie, co niepokojące.