Kup Gift Card Xbox Game Pass PC, Xbox Game Pass PC w porównywarce cen.

Przejdź niżej, aby porównać ceny i tanio zakupić Kartę Podarunkową do Xbox Game Pass PC! Po zakupie Xbox Game Pass PC Gift Card możesz od razu zrealizować kod karty podarunkowej na swoim koncie.

Obecna najniższa cena klucza Xbox Game Pass PC W Polsce to zł 13.99

Xbox Game Pass na PC to usługa online, którą firma Microsoft udostępnia wszystkim użytkownikom komputerów z systemem Windows 10.

Najnowsze gry na konsolę Xbox są dostępne natychmiast!

Wszystkie gry z Xbox Game Studios zostaną dodane do biblioteki Game Pass zaraz po ich wydaniu. Ponieważ nowe gry na konsolę Xbox są dodawane do witryny Xbox Game Pass co miesiąc. (niektóre zostaną również usunięte) oferta pozostaje aktualna.

Wysoka jakość.

Zamiast przesyłać strumieniowo gry, jak to często bywa, Xbox Game Pass umożliwia po prostu pobieranie gier bezpośrednio na konsolę Xbox Series X lub Xbox One. Możesz teraz cieszyć się prostymi grami offline i online bez problemów z przesyłaniem strumieniowym. Jakość jest zatem zawsze bardzo dobra, a zatem dokładnie taka sama jak w przypadku gier, które zwykle kupujesz. W okresie subskrypcji możesz grać we wszystkie gry bez żadnych ograniczeń.

Kupuj gry Xbox ze zniżką.

Dodatkową korzyścią subskrypcji Xbox Game Pass jest możliwość kupowania gier Xbox z gamy Xbox Game Pass z niezłą zniżką 20%, gdy subskrypcja jest aktywna. Możesz oczywiście nadal grać w kupione gry po upływie okresu subskrypcji. Otrzymasz 10% rabatu na zakup powiązanych rozszerzeń. Jednak to rozwiązanie nie dotyczy gier na konsolę Xbox 360.

Xbox Game Pass PC 1 miesiąc
Xbox Game Pass PC 3 miesiące
Xbox Game Pass PC 6 miesięcy
Xbox Game Pass PC 12 miesięcy