Kup Gift Card Spotify, Spotify w porównywarce cen.

Przejdź niżej, aby porównać ceny i tanio zakupić Kartę Podarunkową do Spotify! Po zakupie Spotify Gift Card możesz od razu zrealizować kod karty podarunkowej na swoim koncie.

Obecna najniższa cena klucza Spotify W Polsce to zł 11.33

Kup Spotify Premium

Spotify Premium pozwala cieszyć się ulubioną muzyką bez reklam. Czy wolałbyś nie być związany z subskrypcją Spotify? W takim razie kup karty podarunkowe Spotify Premium. Karta kredytowa Spotify jest również fajna do podarowania znajomemu lub znajomemu!

Co to jest Spotify?

Spotify to internetowa usługa strumieniowego przesyłania muzyki, podcastów i filmów. Dzięki tej usłudze muzycznej możesz uzyskać dostęp do milionów utworów i innych treści muzyków i artystów z dowolnego miejsca. Spotify słynie z szerokiej gamy kolekcji muzycznych i jest największym serwisem muzycznym obok Apple Music, Google Play Music, Deezer, Tidal i Juke. Możesz słuchać Spotify na wszystkich typach urządzeń, takich jak komputer, smartfon, telewizor, Xbox czy PlayStation. Wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki jest bezpłatne, ale możesz uaktualnić do Spotify Premium, aby uzyskać więcej opcji.

Co to jest Spotify Premium?

Spotify Premium to płatna wersja Spotify, którą można wykupić jako subskrypcję i kartę podarunkową. Dodatkowo istnieje również możliwość wykupienia rodzinnego abonamentu Spotify, z którym można zawrzeć do 5 kont premium. Dzięki członkostwu Spotify masz wiele korzyści:

Posłuchaj dowolnej piosenki.
Słuchaj muzyki w trybie offline.
Brak przerw reklamowych.
Nieograniczone skoki tytułów.
Dźwięk wysokiej jakości.

Co to jest karta podarunkowa Spotify Premium?

Chcesz kupić subskrypcję premium Spotify, ale nie chcesz być z nią związany? Dzięki karcie podarunkowej Spotify możesz doładować saldo Spotify za pomocą karty, aby uzyskać dostęp do wszystkich korzyści Spotify Premium. Aby to zrobić, nie musisz wykupywać subskrypcji Spotify. Oznacza to, że nie jesteś z niczym związany i nie musisz zapisywać żadnych szczegółów płatności ani łączyć ich z kontem Spotify. Możesz również przekazać kartę upominkową Spotify znajomemu lub znajomemu, aby mogli słuchać Spotify bez abonamentu bez reklam. W Keysforgames mamy karty Spotify o wartości 10 euro, 30 euro i 60 euro. Te karty podarunkowe odpowiadają 1 miesiącowi, 3 miesiącom i 6 miesiącom.

Jak mogę otrzymać kartę podarunkową Spotify?

Po zakupie karty Spotify Premium kod otrzymasz natychmiast na ekranie i w wiadomości e-mail. Ponadto kod Spotify Premium zawsze można znaleźć na swoim koncie. Nie udostępniaj tego kodu nieznajomym. Po otrzymaniu możesz zrealizować subskrypcję Spotify i zrealizować kod Spotify.

Jak mogę zrealizować kartę podarunkową Spotify?

Po otrzymaniu od nas kodu musisz aktywować kod Spotify Premium.

Wejdź na spotify.com/redeem.
Zaloguj się na swoje konto Spotify lub utwórz konto.
Wprowadź kod cyfrowy Spotify i kliknij Wprowadź kod.

Możesz teraz od razu zacząć korzystać z subskrypcji Spotify Premium.