Kup Gift Card PlayStation, PlayStation w porównywarce cen.

Przejdź niżej, aby porównać ceny i tanio zakupić Kartę Podarunkową do PlayStation! Po zakupie PlayStation Gift Card możesz od razu zrealizować kod karty podarunkowej na swoim koncie.

Obecna najniższa cena klucza PlayStation W Polsce to zł 9.56

Kupuj karty PSN, PS Plus i doładowania PlayStation

Czy chciałbyś łatwo doładować swoje saldo PlayStation za pomocą karty PSN, aby kupować gry, dodatki lub DLC z PlayStation Store? A może chcesz kupić abonament PS plus bez karty kredytowej? Nasza strona internetowa porównuje oficjalnych sprzedawców PlayStation Network Cards i sprzedawców subskrypcji PlayStation Plus, dzięki czemu zawsze możesz być w 100% pewien, że otrzymujesz działający kod PSN.

Karty PSN Store są dostępne w następujących ilościach

Karta Playstation Store 10 euro
Karta Playstation Store 15 euro
Karta Playstation Store 20 euro
Karta Playstation Store 25 euro
Karta Playstation Store 30 euro
Karta Playstation Store 35 euro
Playstation Store Card 40 euro
Karta Playstation Store 50 euro
Karta Playstation Store 75 euro
Karta Playstation Store 100 euro

Co to jest karta PSN?

Karta PSN (PlayStation Network Card) to karta internetowa, której możesz użyć do doładowania swojego portfela PSN. Możesz go używać do robienia zakupów w PlayStation Store, dzięki czemu o każdej porze dnia możesz zamawiać nowe gry na PlayStation lub atrakcyjne oferty. Czy potrzebujesz dodatkowego kredytu PSN, aby dokonać zakupu? Następnie po prostu zwiększ saldo za pomocą karty PlayStation.

Co to jest karta PS Plus?

Karta PS Plus (PlayStation Plus Card) to karta internetowa, która umożliwia łatwy zakup lub odnowienie subskrypcji PS Plus. Dzięki tej subskrypcji PlayStation możesz grać w gry wieloosobowe online z graczami z całego świata za pośrednictwem swojej konsoli. Członkostwo PlayStation Plus oferuje jeszcze więcej korzyści: Otrzymujesz wyjątkowe zniżki i co miesiąc możesz pobierać wiele darmowych gier z PlayStation Store.

Na co mogę wykorzystać środki PlayStation?

Za pomocą karty PSN możesz łatwo kupować dodatki, przepustki sezonowe i gry na PS4 w PlayStation Store. Ponadto karta PlayStation Network Card umożliwia zakup subskrypcji PlayStation Now, która daje dostęp do setek gier z biblioteki PlayStation oraz gier na żądanie. Czy chciałbyś słuchać swojej ulubionej listy odtwarzania podczas gry? Następnie możesz użyć karty upominkowej PSN, aby kupić subskrypcję Spotify, aby połączyć to członkostwo z PlayStation Music i słuchać ulubionej muzyki bez przerwy. Wreszcie, karty podarunkowej PlayStation można również używać do robienia zakupów w grze, takich jak Fortnite V-Bucks.

Czym są dodatki w grze?

Dodatek jest rozszerzeniem istniejącej gry. Na przykład możesz kupić kredyt w grze na niektóre gry na PlayStation 4. Pomyśl o punktach FIFA, monetach Apex, punktach Call of Duty i kartach GTA 5 Shark. Inną formą dodatku jest DLC (treść do pobrania). Wraz z DLC kupujesz dodatkową zawartość do istniejącej gry.

Jak mogę otrzymać kartę PlayStation?

Jak tylko zrealizujesz zamówienie, natychmiast wyślemy Ci Twoją kartę PlayStation z kodem cyfrowym. Otrzymasz ten kod na swój ekran i e-mailem. Otrzymasz kod podarunkowy wraz z instrukcjami, dzięki czemu zawsze będziesz mógł łatwo zrealizować swój kod PSN w PS Store.

Jak mogę zrealizować kod PSN?

Możesz wymienić swoją kartę PlayStation Network i PlayStation Plus za pośrednictwem konsoli PlayStation i PlayStation Store.

Za pomocą konsoli:

Przejdź do PlayStation Store na ekranie głównym PlayStation.
Wybierz opcję „Wykorzystaj kody” z menu po lewej stronie ekranu.
Wpisz swój kod PSN.

Za pośrednictwem strony internetowej:

Przejdź do witryny PlayStation Store i upewnij się, że jesteś zalogowany.
Stuknij nazwę swojego konta, wybierz opcję Zrealizuj kod i wprowadź kod PSN.

Karta PSN i Karta PS Plus zostaną automatycznie dodane do Twojego konta po wykupieniu. Potrzebujesz pomocy w realizacji kodów PlayStation? Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.