Kup Gift Card Nintendo Switch Online, Nintendo Switch Online w porównywarce cen.

Przejdź niżej, aby porównać ceny i tanio zakupić Kartę Podarunkową do Nintendo Switch Online! Po zakupie Nintendo Switch Online Gift Card możesz od razu zrealizować kod karty podarunkowej na swoim koncie.

Obecna najniższa cena klucza Nintendo Switch Online W Polsce to zł 16.73

Karty Nintendo eShop, gry online Nintendo Switch

Czy to Nintendo eShop Card, cyfrowe gry Nintendo Switch czy Nintendo Switch Online: znajdziesz je tutaj, na naszej stronie internetowej. Natychmiast po dokonaniu płatności otrzymasz kod cyfrowy, który możesz łatwo aktywować.

Co to jest karta Nintendo eShop?

Karta Nintendo eShop Card to karta podarunkowa, której możesz użyć do uzupełnienia salda Nintendo eShop. Możesz wykorzystać ten kredyt Nintendo, aby robić zakupy w sklepie internetowym Nintendo. Do wyboru są następujące karty podarunkowe:

Karta Nintendo eShop 15 euro
Karta Nintendo eShop 25 euro
Karta Nintendo eShop 50 euro

Do czego mogę używać kart Nintendo eShop?

Czy chcesz doładować swoje saldo Nintendo eShop? Karta Nintendo eShop Card to prosty sposób płatności za zamawianie produktów Nintendo. Po zrealizowaniu karty Nintendo eShop Card możesz dokonywać zakupów, takich jak cyfrowe gry Nintendo, DLC, bilety sezonowe, gry niezależne i subskrypcje. Można je pobrać na Nintendo Switch. Na koniec możesz również podarować kartę podarunkową Nintendo znajomemu lub znajomemu. Dzięki karcie podarunkowej Nintendo mogą wybrać swój ulubiony produkt w sklepie Nintendo eShop.

Co to jest Nintendo Switch Online?

Nintendo Switch Online to subskrypcja Nintendo, która umożliwia grę online na konsoli Nintendo Switch. Możesz wybrać członkostwo Nintendo Switch Online na 12 miesięcy lub 3-miesięczne członkostwo. Ponadto możesz również zdecydować się na subskrypcję Nintendo Switch Online Family. Dzięki temu możesz dzielić się korzyściami z subskrypcji Nintendo Switch Online z ośmioma członkami rodziny lub przyjaciółmi.

Jakie są zalety subskrypcji Nintendo Switch Online?

Gry online na konsoli Nintendo Switch
Dostęp do gier Nintendo Entertainment System, znanych również jako gry NES
Chmura pamięci do tworzenia kopii zapasowych danych gry
Aplikacja na smartfona do rozmów głosowych z innymi graczami
Ekskluzywne oferty i kupony na gry

Jak mogę otrzymać zakupione karty i gry Nintendo?

Kupiłeś kartę Nintendo eShop Card, subskrypcję Nintendo Switch Online lub grę? Po dokonaniu płatności kod cyfrowy tego produktu pojawi się natychmiast na ekranie i w wiadomości e-mail. Ponadto kod zawsze można znaleźć na koncie dostawcy. Nie udostępniaj tego kodu nieznajomym.

Jak mogę wykorzystać swoją kartę Nintendo Card i zagrać w moją grę Nintendo?

Możesz zrealizować kod na swojej karcie Nintendo przez Internet i na swojej konsoli.

Przez Internet:

Wejdź na ec.nintendo.com/redeem i zaloguj się na swoje konto.
Wpisz kod Nintendo i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.