Kup Gift Card Google Play, Google Play w porównywarce cen.

Przejdź niżej, aby porównać ceny i tanio zakupić Kartę Podarunkową do Google Play! Po zakupie Google Play Gift Card możesz od razu zrealizować kod karty podarunkowej na swoim koncie.

Obecna najniższa cena klucza Google Play W Polsce to zł 0.6

Kup kartę Google Play

Możesz szybko doładować saldo Google Play za pomocą Kart Google Play. Na naszej stronie – oficjalnym partnerze Google Play – możesz łatwo kupić kartę Google Play online bez żadnych kosztów obsługi. Nie potrzebujesz karty kredytowej, a karta Google jest dostarczana natychmiast, więc możesz od razu użyć kodu cyfrowego.

Co to jest karta Google Play?

Karta podarunkowa Google Play to karta podarunkowa, której możesz używać do robienia zakupów w Sklepie Play. Możesz wybierać między kartą Google Play o wartości 15 euro, 25 euro, 50 euro i 100 euro. Możesz także kupić zmienną kartę Google Play. Możesz wybrać wartość od 15 do 150 euro. Kartę Sklepu Google Play możesz kupić dla siebie lub podarować ją komuś innemu. Karta Sklepu Play nie ma daty ważności i dlatego jest ważna bezterminowo.

Na co mogę wykorzystać środki Google Play?

Możesz łatwo doładować saldo w Sklepie Play za pomocą karty upominkowej Google. Wszystko, czego potrzebujesz do urządzeń z Androidem i Chromebooków, znajdziesz w Sklepie Play. Pomyśl o grach, filmach, muzyce, książkach (audiobookach i e-bookach) i innych specjalnych aplikacjach na swój telefon lub tablet. Możesz także użyć salda w Sklepie Google Play, aby zapłacić za subskrypcje, na przykład za Muzykę Google Play.

Jak mogę otrzymać kartę Google Play?

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz kartę upominkową Sklepu Play z kodem cyfrowym. Ten kod jest widoczny na Twoim ekranie i znajduje się również w Twojej skrzynce pocztowej. Otrzymasz kod podarunkowy ze Sklepu Play wraz z instrukcjami, dzięki czemu możesz go łatwo wykorzystać w dowolnym momencie.

Jak mogę zrealizować moją kartę Google Play?

Istnieje kilka sposobów na wykorzystanie kodu Google Play:

Kliknij kod i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby automatycznie zwiększyć saldo Google Play.
Możesz też wykorzystać swój kod na play.google.com/redeem.
Możesz też wykorzystać w aplikacji Sklep Play. Wybierz z menu opcję Zrealizuj.

Wartość Twojego kodu jest natychmiast dodawana do Twojego salda w Sklepie Google Play. Potrzebujesz pomocy w wykorzystaniu kodu Google Play? Z naszym działem obsługi klienta możesz skontaktować się 7 dni w tygodniu.

Jak mogę sprawdzić saldo w Google Play?

Ciekawi Cię saldo w Google Play? Następnie otwórz aplikację Sklep Google Play i wybierz z menu „Metody płatności”. Tutaj możesz sprawdzić lub doładować saldo Google Play bezpośrednio za pomocą karty upominkowej Sklepu Play.