Kup Gift Card EA Play, EA Play w porównywarce cen.

Przejdź niżej, aby porównać ceny i tanio zakupić Kartę Podarunkową do EA Play! Po zakupie EA Play Gift Card możesz od razu zrealizować kod karty podarunkowej na swoim koncie.

Obecna najniższa cena klucza EA Play W Polsce to zł 14.85

„EA Access nazywa się teraz EA Play – nowa nazwa i nowy wygląd, ale wciąż te same zalety.” Nowa nazwa i nowy wygląd, ale z tymi samymi zaletami.

Czy masz już CZŁONKOSTWO EA ACCESS?

Nie martw się. Zachowujesz członkostwo ze wszystkimi korzyściami. Jednak jesteś teraz członkiem EA Play zamiast EA Access, w zależności od platformy, na której korzystasz.

Możliwe są następujące opcje:

EA Play 1 miesiąc
EA Play 3 miesiące
EA Play 12 miesięcy

Ostrzeżenie:

Te kody dostępu EA są TYLKO DLA XBOX ONE. NIE działają z konsolą Xbox 360.

Dlaczego warto kupić EA Access na naszej stronie

Nasze kody dostępu EA są w 100% niezawodne.

Posiadamy najtańsze cyfrowe kody dostępu EA na rynku.

Dostawa e-mailem: nasz dostawca wyśle ​​kody subskrypcji EA bezpośrednio na Twój adres e-mail po dokonaniu płatności.

24-godzinny czat na żywo i doskonała obsługa klienta w przypadku problemów lub pytań dotyczących dostępu EA lub innych kodów cyfrowych.

Najtańszy dostęp EA na konsolę Xbox

Jeśli szukasz tanich kodów dostępu EA, to dobrze trafiłeś! Zarówno EA 1 Month, jak i EA 12 Months są dostępne na naszej stronie internetowej, oba z dużymi zniżkami (do 10%!).

Jeśli Twój karnet EA wygasł, możesz chcieć nadal korzystać z tych korzyści przez dłuższy czas. Jeśli chcesz jeszcze bardziej cieszyć się grami, dobrze jest wiedzieć, że istnieją karty EA.

Twój karnet EA wygasł, ale nadal chcesz skorzystać z tych korzyści? W takim razie kup karty dostępu EA. EA Access zapewnia korzyści i unikalną zawartość we wszystkich grach zamiast w konkretnej grze.

Co to jest EA Access?

EA Access to program członkowski, który pozwala jako członek grać w więcej gier za mniejsze pieniądze, ale tylko na Xbox One. Za jedyne 4,99 € możesz korzystać z sejfu bezterminowo przez kilka miesięcy; stale rosnącą kolekcję ponad 10 wspaniałych gier i nadchodzących gier EA przez ograniczony czas przed premierą. Dodatkowo otrzymasz ekskluzywną zniżkę 10% na wszystkie zakupy cyfrowe EA na Xbox One*, w tym na zakupy gier, zamówienia w przedsprzedaży, pakiety rozszerzeń, punkty Ultimate Team i wszystko pomiędzy.

* Czasami obowiązują warunki, ograniczenia i wyłączenia.

Jak dołączyć do EA Access?

Szczegółowe instrukcje dołączania do EA Access za pomocą aplikacji Ea Access Hubb na Xbox One:

Przejdź do zakładki Sklep na ekranie głównym konsoli Xbox One i wybierz Aplikacje. Następnie wybierz Szukaj i poszukaj EA Access. Zainstaluj i uruchom (?) aplikację EA Access Hub i połącz ją ze swoim kontem EA. Jeśli nie masz konta EA, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wykonać ten krok.

Na następnym ekranie wybierz Zarejestruj się, a następnie wybierz swój plan członkostwa.

Po dokonaniu płatności nastąpi powrót do ekranu zakupu. Naciśnij „B” na kontrolerze, aby wyjść z tego ekranu i wybierz „Idź do domu”.

Kupowanie członkostwa EA Access w sklepie detalicznym w porównaniu z kupowaniem na stronie livecards.nl

Po co iść aż do sklepu, skoro możesz wykupić abonament w zaciszu swojego domu na kanapie?

Nie zapomnij również, że dostawa odbywa się bezpośrednio przez e-mail, więc otrzymasz kod, gdy tylko zapłacisz. Proces zakupu jest naprawdę prosty. Nie marnuj ani sekundy i zacznij grać ponownie już teraz! Sprzedajemy również subskrypcje Xbox Live Gold po bardzo niskich cenach.