Kup klucz The Sims 4. Porównaj ceny PC Key do The Sims 4 EA App

Porównaj ceny i kup tanio klucz do The Sims 4 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w The Sims 4 bezpośrednio przez EA App na PC.

Obecna najniższa cena klucza The Sims 4 W Polsce to zł 15.99

The Sims 4 to gra dla całej rodziny. Możesz bawić się tworząc kreatywne postacie, budując ogromne posiadłości i spełniać swoje najskrytsze marzenia. Za wydanie gry odpowiedzialne jest wydawnictwo Electronic Arts. Jej koncepcją zajęli się Eric Holmberg-Weidler i Matt Yang, a wyprodukowana została przez EA Maxis oraz The Sims Studio. Jej premiera przypada na 2014 roku. Od tego czasu powstało wiele dodatków, zapewniających jeszcze większe doznania. Symulacja życia nigdy wcześniej nie była tak ekscytująca!

Nowości w The Sims 4,
Kto z nas nie zna popularnej gry The Sims? Twórcy od lat dostarczają nam radość, a pomysł okazał się na tyle celny, że kolejne odsłony są prawdziwą gratką dla fanów. Czwarta część serii wyróżnia się na tle pozostałych piękną, realistyczną grafiką i nowymi rozwiązaniami z zakresu tworzenia domów, czy samych Simów. Przede wszystkim możemy korzystać z bogatej biblioteki gotowych projektów, a podczas rozgrywki odblokowujemy nowe przedmioty. Są nimi zarówno tapety, podłogi, ale i luksusowe instrumenty czy urządzenia AGD. Urozmaicono również panel tworzenia Simów, dając graczom możliwość stworzenia postaci podobnej do nich samych. Tatuaże, kolczyki, pieprzyki? Już się robi! A to nadal nie wszystko, bo nasi bohaterowie zyskali zupełnie nowe cechy charakteru, odczuwają – poza potrzebami fizjologicznymi – różne stany emocjonalne, na przykład złość czy smutek.

Moc wrażeń dla przyszłych projektantów wnętrz.
Gra jest dedykowana nie tylko wszystkim tym, którzy pragną oderwać się od rutyny dnia codziennego i stworzyć alternatywną rzeczywistość, albo przenieść swoje prawdziwe życie na Simów. Może się okazać doskonałym początkiem dla przyszłych architektów i stylistów wnętrz! Bogactwo możliwości, jakie daje nam gra, pozwala na tworzenie przemyślanych projektów – zupełnie od zera. Możesz decydować o wielkości, wysokości czy nachyleniu ścian, o rozstawie okien i ich kształcie. Możesz projektować ogrody i korytarze basenów, a co więcej – możesz projektować wygląd mebli, urządzeń, a nawet kafelek! Jeśli posiadasz Internet – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podzielił się tym ze światem!

Aktualizacje do The Sims $
The Sims 4 dzięki aktualizacjom, zaopatrywane jest w wiele nowych rozwiązań i zawartości. Co warto podkreślić – zupełnie za darmo! Od teraz możesz spotykać się ze znajomymi w parkach, kawiarniach, organizować imprezy plenerowe lub… Wrócić z zaświatów jako duch i straszyć swoich bliskich! Rozwijanie kariery stało się bardziej ekscytujące, ponieważ Simowie budują dzięki temu swoje morale i stają się bardziej pewni siebie – zupełnie jak w życiu.